Ściana płaczu Shutterstock
No nie wiem, Uważasz, że powinnam się cieszyć? Mam 5 szprotek, a tu już prawie południe Icon_sad
Odpowiedz
Jakie jaja? Serio o 9 nie bylo jeszcze setki. A to juz bylo nieco niepokojace. Na szczescie Shutterstock zebral sie w sobie i nadrabia. Jeszcze normy nie ma ale widmo nędzy i głodu nieco sie oddalilo
Odpowiedz
Tomciu, Ty to potrafisz dołożyć do pieca ... Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
Jaja to będą od jutra przez cały weekend do poniedziałku jak nam guzik wyłączą.. nie będzie niczego Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Oj tam. Jest czas pracy i czas odpoczynku. Teraz az do majówki odpoczywamy.
Odpowiedz
Wychodzę z tego samego założenia. Jak już narzekamy to będzie chyba mój pierwszy wolny weekend od.. nie pamiętam kiedy. Zobaczę wreszcie się z dziećmi, będę mógł pojeść, poleżeć.. ponarzekać że się objadłem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
No ja w majówkę obchodzę rocznicę egzystencji na SS, będzie świętowanie, nie wiem tylko czy świętować na smutno czy na wesoło. I teraz ... powinienem się cieszyć że ktoś w ogóle pobiera te moje wypociny, czy płakać, że jest z tego tak mało $$ ?
Właściwie, to Sławek jako Ojciec Chrzestny mojej bytności stokowej powinien za te cenciaki z moich pobrań jakąś flaszkę przywieźć Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Zaraz zaraz. Nie zebym sie narzucal Grzesiu ale widac Poczta gdzies posiala zaproszenie dla mnie na tę imprezę. Podeslij kopię na maila.
Odpowiedz
Tomku, Tobie wysyłać zaproszenie to nawet nie grzecznie ... don Canion nie potrzebuje zaproszeń, jak zechce to jest Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Tyż prawda.Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości