Ściana płaczu Shutterstock
(2011-04-21, 19:35:10)Wuja napisał(a): to chyba BME

Cos w tym rodzaju he he... Dramat.
Z drugiej strony $ to BME na powaznie.
Odpowiedz
Fatalnie... Mnie przyjęli 100%, ale ja miałam tylko 8 fotek. Szlag by mnie trafił jakbym się napracowała nad taka ilością a potem to wszystko trafiło do kosza.... Im mniej wkładasz, tym mniej żal jak odrzucą Smile
Odpowiedz
Najbardziej mnie smieszy fakt, ze zdjecia przeznaczone na odrzut - przyjeli... Most ze zla ostroscia u dolu i ciemnym pochmurnym swiatlem, postarzona panorame chicago zrobiona w minute i pstryki przy stole 2 urwisow oraz najmniej wyrazista sciane ze wszystkich naturalnych backgroundow.
Moze mam specjalna jazde przed $500... Icon_cheesygrin ... Brakuje mi $5 i licznik sie zatrzymal od 4h.
Spisek! Smile
Odpowiedz
no nie przesadzaj,że wszystko gnioty....ten mały z lizaczkiem jest super
Odpowiedz
Dziekuje... Smile
W rewaznu napisze, ze strasznie mi sie podoba pomysl z ipadem z kwiatkami. Icon_wink
Odpowiedz
mi ostatnia odwalają dużo, ale to dlatego, ze z braku czasu na coś nowego wysyłam starocie, czesto nie robione pod stock Smile czasem coś przejdzie, a odrzuty specjalnie nie bolą.
Odpowiedz
a mi właśnie przyjęli większość teksturek więc chyba zmienił się kontroler Smile kilka poszło za problemy z oświetleniem i focus ale ważne że wreszcie coś przyjęte bo ostatnio była tragedia - wszystko LCV. Swoją drogą tylko u mnie jest tak tragicznie w tym tygodniu z ilością DLi czy nie jestem sam? Ostatnie 2 tyg to były moje najlepsze jak dotąd - co dzień po średnio 2 OnD i kolo 7-8 zwykłych pobrań a teraz w tym tygodniu 1-2 DL na dzień :/
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Mi przyjeli dzis 3 zdjecia... Tekstury i Backgroundy odwalili za LCV... Ale testowo wyslalem mniejsza ilosc, juz nastepne czekaja.
Ja w tym tygodniu mam srednia na poziomie 30DL i 4-5 OD... Do wczoraj, bo od momentu kiedy mi brakuje $5 do $500, jakies fatum hehe... Wszystko odwalaja i jakies pojedyncze strzaly po 0.25, ale swieta i tak sobie to tlumacze... $3.50 do celu.
Odpowiedz
wlasnie mialem pytac o to samo bo o ile pon/wt i sroda byly ok to czwartek juz 25% i w piatek o kolejne 25% zarowno jesli chodzi o $ jak i ilosc DLi, wiec chyba sobie trzeba to tlumaczyc swietami, a ze zadnych kroliczkow ani pisanek nie focilem z tej okazji wiec ma prawo spasc, zobacyzmy czy ruszy sie od wtorku, mam nadzieje ze tak
Odpowiedz
Wy od czwartku spadek a ja od poniedziałku tragedia, dziś tylko ze względu na to że nowa paczka weszła to coś tam podskoczyło ale dlatego że nowości. Też czekam na poniedziałek a raczej wtorek bo wszystko wygląda na to że święta nie służą przynajmniej mi Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości