Ściana płaczu Shutterstock
Nooo to będzie wyzwanie Smile
Odpowiedz
Icon_cheesygrin dzięki
Odpowiedz
(2011-04-21, 10:40:44)Ariene napisał(a): Ja też jestem ciekawa co Wam tak ciągle odrzucają...
... no nie tak ciągle - tylko od połowy marca.
Robię ostatnio różne bzdety na białym tle, które do marca przechodziły w 100%.
Czas na plener Icon_mrgreen
Odpowiedz
Moje odgrzewane kotlety z 21 przyjęli 2. I to jeszcze te nieciekawe. Reszta na przemian Poor Light/ LCV
Odpowiedz
No mi przyjeli te 6, ktore wstawilem by (za rada jednej osoby z tego forum) mieli co odwalic.
Reszta za LCV i nie wazne, ze gory, ze plaza we mgle, ze plaza, ze architektura, ze tla, ze grafika, ze ilustracje...
W innych portalach przeszlo bez wiekszych zgrzytow.
Odpowiedz
Może rzeźnikowi dadzą wolne po świętach i będzie można normalnie wrzucać Smile
Odpowiedz
Nie wiem, albo cos testuja albo trzeba w tym tygodniu miec zdjecia niczym z rozkladowki Elle... Testowe 20 wyslane... Sprawdzone w 12h... 0/20 - LCV/Focus... Focus odpada bo akurat zdjecia ostre jak zyleta z 50 f1.2, sprawdzone na 300% / LCV na zdjecia ktore zawsze przyjmowali i sie sprzedaja + ilustracja, ktora inne 4 stocki przyjely bez problemu... Zreszta cala paczke bez mrugniecia okiem przyjeli na DT, a tam ostatnio to wyczyn.
Odpowiedz
Mam rozumieć, że z 150 zdjęć przyjęli Ci....... 6?
Odpowiedz
No, teraz ze 170.
I nie byly to zdjecia z szuflady tylko robione pod katem Shutterstock oraz grafiki, ktore motywowo zawsze akceptowali na poziomie 60%... Tak jak napisalem wczesniej, FT/DT/123/BS/ przyjely 60-70% z tych prac... Dlatego mimo wszystko troche mnie to dziwi.
Odpowiedz
to chyba BME
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości