Ściana płaczu Shutterstock
OSTRZEŻENIE .
Właśnie odwalili mi całą serię fotek . A za co ?!
"please use standard numbers in the date (not roman numerals)"
Moja nadgorliwość została ukarana, by w rożnych systemach zapisy daty w MR wszyscy mogli się połapać miesiąc podałem cyfrą rzymską.
Jak widać Shutterstock ma jakieś uprzedzenia !
Odpowiedz
Jestem jak prorok... Tylko minela 16 czasu NY, wiedzialem, ze rozowo nie bedzie... command + a i poszlo... LCV, poki co na 50 prac. Loteria trwa, jest szansa na bingo i kumulacje, 80 dalej trwa w oczekiwaniu na egzekucje.

Update: Binga nie bedzie, z tego wszystkiego nie zauwazylem, ze jedna praca z tych 50 zostala przyjeta.
Odpowiedz
No to już czuje jak moje 21 odgrzewanych kotletów poleci Smile
Odpowiedz
Nie wiem czy ja mam tylko taki hardcore czy ogolnie zly tydzien na dodawanie paczek.
W 2 dni / 3 paczki / lacznie 130 plikow (ogolnie zroznicowanych) / przeszlo 6 / reszta LCV.
Takiego odrzutu % nie mialem nawet w pierwszym tygodniu.
Czuje sie tak jakby czul sie Strasburger po swoim kabarecie czytajac recenzje.
Odpowiedz
Wczoraj kolejne 15/15 odrzucone ...
Odpowiedz
Kiepski czas na wrzucanie... Jak odpadają zdjęcia tak dobrych fotografów to nie ma co Icon_sad

Jadę w teren na przyszły tydzień. Jak dzieci pozwolą to coś naprodukuję Smile Jestem stęskniony za plenerem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
to pokazcie to co wam poodrzucali ?! i w wiekszosci to bylo studio czy plener ? ja mam 2 tygodniowa przerwe wiec zaczynam od przyszlego tygodnia cos wrzucac, moze po swietach sie uspokoi
Odpowiedz
Ja też jestem ciekawa co Wam tak ciągle odrzucają... Tym bardziej, że paczki ślecie małe.
Odpowiedz
mi w tym tygodniu większość przyjęli ...
Odpowiedz
Mathom, jeżeli Twoja Modelka to Twoja żona, to serdecznie gratuluję !
Niedlugo zobaczymy zapewne niemowlaczka w Twoim PF Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości