Ściana płaczu Shutterstock
zasadzkas nie zasadzkas trzeba się przykładać i wysyłać jak najlepsze zdjęcia. Odrzuty i tak będą.
Odpowiedz
wczoraj drwal wyrąbał mi 27/68 Icon_sad fakt, że były wśród nich takie nie za bardzo foty, ale pojawił się nowy powód odrzuceń: overuse (np. dostałem overuse of noise reduction software - a najlepsze jest to, że nie odszumiam zdjęć)
Odpowiedz
A ja specjalnie wysyłam gorsze żeby mieli co wycinać. Trzeba dać chłopakom satysfakcje... Ciekawe jest to że czasami gorsze przechodzą a wycinają te lepsze. Sam już się gubię!
Odpowiedz
Ale fatalnie coś ostatnio u mnie. Po bardzo dobrym czwartku dziś czwarty dzień bez ANI JEDNEGO DLa Icon_surprised
Odpowiedz
(2011-04-11, 09:15:53)mathom napisał(a): wczoraj drwal wyrąbał mi 27/68

Zazdroszczę, ze jestes w stanie do jednej wysyłki przygotować tyle zdjęc. Mi sie nie udaje tyle wyprodukować przez cały miesiąc Smile
Odpowiedz
mam w kolejce do Shutterstock zdjęcia jeszcze z grudnia. Wysyłam losowe raz w tygodniu. Ta taktyka się sprawdza przy Shutterstock bo rozkłada nawet podobne foty na różne strony wyszukiwania.

Nie produkuję tych 50-60 fot co tydzień Icon_wink
Odpowiedz
mathom, trafiliśmy na tego samego "kata".. Wycial mi wszystko jak leci za Trademark i LCV, tylko o dziwo częśc tej serii przeslalam tydzień temu i przeszla
Odpowiedz
alga ale czemu sie dziwisz. trafiłas tydzień temu na innego inspektora i tyle. za tydzień jak wyślesz mogą gładką przejść. ot taki koło fortuny. zamiast pisać ile nieprzyjeli napiszcie jak sie sprzedają te które przyjeli. bo z rozmów składa sie wrażenie że można iść na stockową bidną emeryturę. Nowe zdjecia poza nielicznymi wyjątkami sprzedają sie poniżej kosztów produkcji
Odpowiedz
(2011-04-11, 11:24:24)canion napisał(a): Nowe zdjecia poza nielicznymi wyjątkami sprzedają sie poniżej kosztów produkcji

a ile Twoim zdaniem powinno trwac zanim sie zwroci dana sesja ? tydzien? miesiac? kwartal? bo mam sesje ktore zwracaly koszta modelek i rekwizytow w tydzien i takie ktorym to zajelo kwartal, ale to co zarobia pozniej to juz jest czysty zysk
Odpowiedz
Potwierdzam, że nowe praktycznie nie idą, za to trafiają się jakieś starocie.
Wygląda na to że to ostatnio jeden z popularniejszych wątków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości