Rozliczenia podatkowe - stocki
(2018-02-09, 22:21:31)bluefilter napisał(a): Nie ma za co dziękować, polecamy się na przyszłość.

Ps. co do Twoich pytań to:
https://stock-board.info/forum-shutterstock.html

Osobiście polecam, sam korzystałem wielokrotnie.
To jest streszczenie streszczenia.

Główna strona forum jest streszczeniem streszczenia ? Miłego dnia.
Odpowiedz
(2018-02-10, 12:09:58)patkon napisał(a): Główna strona forum jest streszczeniem streszczenia ? Miłego dnia.

Kolega chciał delikatnie zasugerować, że nie lubimy tu leni, którym nie chce się przeczytać tego co już zostało napisane
Odpowiedz
(2018-02-10, 13:48:20)fotek napisał(a): Kolega chciał delikatnie zasugerować, że nie lubimy tu leni, którym nie chce się przeczytać tego co już zostało napisane

Tak się składa, ze szukam szczegółów rozliczenia w różnych wątkach na tym forum przy DG ale jak zwykle bywa wątek zaczyna się gdzieś w 2007 roku i tyle. Rozumiem, ze to forum powstało w celu pomocy sobie nawzajem, to że nie chcę spędzić kilku dni na przekopywaniu się przez dziesiątki postów nie czyni ze mnie jak to nazwałeś lenia. Liczyłem na konkretną odpowiedź i tyle. Będę kopał dalej jeżeli Cię to uszczęśliwi. Nie wiem czy to problem napisać jak tą fakturę poprawnie wystawić. Nie jestem ekspertem podatkowym ale lubię mieć potwierdzone info jak już mam wystawiać fakturę. Posty które mają po 10 lat mogą średnio być wiarygodne, dlatego pytam starając się odświeżyć wątek. Miłego dnia i pozdrawiam serdecznie. Gdyby ktoś jednak zechciał napisać jak to zgrabnie i skutecznie rozliczyć przy DG będę mile zaskoczony. Dzięki.
Odpowiedz
(2018-02-18, 16:27:47)patkon napisał(a): [...] Rozumiem, ze to forum powstało w celu pomocy sobie nawzajem [...]

No własnie "pomocy sobie nawzajem". Jestes tu pare lat, spedziłes na forum 3 Godziny, 15 Minut, 20 Sekund i pierwszym postem był ten w tym wątku... pomogłes juz komuś?
Jakby zapytał np. @yuma to pewnie bym odpowiedział, bo on pomógł tu juz wielu osobom... tak działa forum... "wzajemna pomoc"
Odpowiedz
(2018-02-18, 17:55:20)fotek napisał(a): No własnie "pomocy sobie nawzajem". Jestes tu pare lat, spedziłes na forum 3 Godziny, 15 Minut, 20 Sekund i pierwszym postem był ten w tym wątku... pomogłes juz komuś?
Jakby zapytał np. @yuma to pewnie bym odpowiedział, bo on pomógł tu juz wielu osobom... tak działa forum... "wzajemna pomoc"

Chętnie Ci pomogę w przypadku rozliczenia się przy DG za AdSense na YouTube... jak mam pomóc tu komukolwiek skoro "zaczynam" ze Stockami , zarejestrowałem się na tym forum kilka lat temu i tyle mam doświadczenia ze Stockami i metodami ich rozliczeń. Mogę też Ci pomóc w kwestii zdjęć w programie Google Street View Trusted ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości