[audikszarik] Proszę o techniczną ocenę moich zdjęć, jak i użyteczność stockową
#8
Ok, oczywiście zgadzam się, tylko to nie są moje pierwsze fotki, nikt po umieszczeniu na tym forum moich pierwszych zdjęć nie napisał że mam wrócić za rok czy dwa, dostałem porady przeczytania książki o świetle, ekspozycji, kadrowaniu z uwzględnieniem mocnych punktów, oraz żeby pozostałe elementy w kadrze nie odwracały uwagi od tematu zdjęcia, oczywiście poszedłem tą drogą, przeczytałem książkę, uwzględniłem rady i wrzuciłem następne fotki żeby fachowcy wypowiedzieli się czy prawidłowo wszystko zrozumiałem i czy te zdjęcia są lepsze od poprzednich tzn. czy podążam w odpowiednim kierunku. W przypadku tak surowego podejścia przez Ciebie myślę że więcej osób z tego działu które wrzuciło tu swoje fotki musiało by zrezygnować całkowicie z pomysłu umieszczania zdjęć na stockach a chyba nie oto w tym chodzi bo tak to nie było by takiej możliwości (jaką jest to forum). Po prostu w imieniu wszystkich tu początkujących proszę o więcej wyrozumiałości i konkretną opinie na temat zdjęć a nie tak ogólnikową jak "nie umiesz to poucz się i wróć za dwa lata"

PS. W zdjęciu z wodą nie chodziło o to że jest sztuką pokazanie wody w rozmyciu, tylko o to czy na zdjęciu nr. 9 udało mi się bardziej zapanować nad światłem w porównaniu do zdjęć nr. 3. 4. i 5. to wszystko, zdjęcia te są po prostu zdjęciami przykładowymi takimi na których poprawiam błędy i tyle.

Pozdrawiam Serdecznie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [audikszarik] Proszę o techniczną ocenę moich zdjęć, jak i użyteczność stockową - przez audikszarik - 2012-04-25, 15:07:31

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Icon_question [joannatkaczuk] Proszę o pomoc w wybraniu pierwszej 10 zdjęć na Shutterstock joannatkaczuk 20 14 139 2014-11-19, 19:09:13
Ostatni post: joannatkaczuk
  [Bies] Proszę o ocenę moich zdjęć Bies 18 10 718 2014-04-16, 23:15:50
Ostatni post: niolox
  [Bies] Proszę o ocenę i poradę Bies 10 9 042 2014-04-05, 18:29:06
Ostatni post: yanuz
  [Santa Spotty] Ocena moich prac Santa Spotty 17 10 519 2013-08-26, 14:58:44
Ostatni post: Wuja
  [asiacziku] Ocena moich zdjęć asiacziku 28 14 882 2013-05-04, 14:59:38
Ostatni post: KAPA

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości