Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2016-08-31, 21:45:25)yuma2 napisał(a): Sprzedalem zdjecie wyslane dzis. Takie teraz sa mile zaskoczenia Icon_cheesygrin

Czekam na taką sprzedaż Smile 
Odpowiedz
nam dzisiaj tez wpadlo 25 c z dzisiejszej foty

wiec sztoki nie umieraja, jak to wszyscy twierdza Icon_razz
Odpowiedz
Wrzesień mnie zaskakuje, mamy 38 godzin nowego miesiąca a już wyciągnąłem blisko 12% sierpniowych dochodów. Muszę przyznać racje wszystkim tym co wieszczyli ogromne zmiany z nadejściem września.
Odpowiedz
(2016-09-02, 14:35:48)Yuri napisał(a): Wrzesień mnie zaskakuje, mamy 38 godzin nowego miesiąca a już wyciągnąłem blisko 12% sierpniowych dochodów. Muszę przyznać racje wszystkim tym co wieszczyli ogromne zmiany z nadejściem września.

to taki kiepski sierpien byl u Ciebie? Icon_cheesygrin czy az taaaaki dobry wrzesienSmile
Odpowiedz
Sierpień - najgorszy miesiąc od kilku lat, początek września zapowiada się bardzo obiecująco. Ciężko z drugiej strony coś prognozować po jednym dniu. Pożyjemy zobaczymy.
Odpowiedz
(2016-09-02, 14:35:48)Yuri napisał(a): Wrzesień mnie zaskakuje, mamy 38 godzin nowego miesiąca a już wyciągnąłem blisko 12% sierpniowych dochodów. Muszę przyznać racje wszystkim tym co wieszczyli ogromne zmiany z nadejściem września.

Wszystko zalezy od tego jaką miałeś sprzedaż w sierpniu. Mi dzisiaj wpadły "aż" 2 sztuki Icon_lol
Odpowiedz
(2016-09-02, 15:03:40)GRANDWarszawa napisał(a): Wszystko zalezy od tego jaką miałeś sprzedaż w sierpniu. Mi dzisiaj wpadły "aż" 2 sztuki  Icon_lol

U mnie wrzesień zaskakuje jeszcze pod względem RPD
wczoraj RPD - 7,17 $
dzisiaj RPD - 1,1 $
sierpień RPD - 0,64 $
lipiec RPD - 0,73 $
czerwiec RPD - 0,63 $
maj RPD - 0,71 $
Odpowiedz
(2016-09-02, 21:47:27)Yuri napisał(a): U mnie wrzesień zaskakuje jeszcze pod względem RPD
wczoraj RPD - 7,17 $
dzisiaj RPD - 1,1 $
sierpień RPD - 0,64 $
lipiec RPD - 0,73 $
czerwiec RPD - 0,63 $
maj RPD - 0,71 $

Oczywiście kwoty podajesz w tysiącach...........
Odpowiedz
(2016-09-03, 07:53:31)bluefilter napisał(a): Oczywiście kwoty podajesz w tysiącach...........

Chyba pojęcie RPD wymaga wyjaśnienia Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Royalty Per Download czyli kwota jaka sie otrzymuje dzielac dochod przez ilosc pobran.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości