Miłe zaskoczenie na ShutterStock
DziękiSmile Kwiecisze jesienne a na horyzoncie chyba zima?
Odpowiedz
(2015-12-15, 12:39:22)alicjane napisał(a): No to i ja się w końcu pochwalę. Wczorajsza popołudniowa za 28 Icon_wink


http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=323932760

Gratki wielkie...SmileSmile
Odpowiedz
Odwiedził mnie dziś Mikołaj z okolic Kalifornii:
[Obrazek: stock-photo-santiago-de-chile-old-buildi...171593.jpg]

Smile Życzę Wam Radosnych i Słonecznych Świąt, a także częstych odwiedzin Elżbiet w Nowym RokuSmile

Pozdrawiam

Maciej
Odpowiedz
(2015-12-24, 09:13:24)maccio napisał(a): Odwiedził mnie dziś Mikołaj z okolic Kalifornii:
[Obrazek: stock-photo-santiago-de-chile-old-buildi...171593.jpg]

Smile Życzę Wam Radosnych i Słonecznych Świąt, a także częstych odwiedzin Elżbiet w Nowym RokuSmile

Pozdrawiam

Maciej
Ja chyba byłam niegrzeczna...
gratuluję!!!
Wzajemnie ...Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana!!!
Odpowiedz
(2015-12-24, 12:32:02)oxygenka napisał(a): Wzajemnie ...Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana!!!

oxygenka, odstaw te zioła lepiej ... Icon_cheesygrin jakiego bałwana? , chyba że w zamrażalce Icon_cheesygrin . bałwanki tradycyjnie na wielkanoc lepimy Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Gratulacje za elkę. Smile

I Zdrowych i Wesołych Świąt wszystkim. Smile
Odpowiedz
(2015-12-24, 12:36:58)GregorK napisał(a): oxygenka, odstaw te zioła lepiej ... Icon_cheesygrin jakiego bałwana? , chyba że w zamrażalce Icon_cheesygrin . bałwanki tradycyjnie na wielkanoc lepimy Icon_cheesygrin

Grześ zamówił śnieg na jajko..??? to się będzie lepić bałwanka... A zioła ponoć sa dobre na trawienie Icon_cheesygrin hm....

Wszystkim Wspaniałych Świąt!!!!
Odpowiedz
Swieta Swieta i po Swietach Smile

$28
[Obrazek: stock-photo-cuban-cigar-in-ashtray-with-...239802.jpg]

$15.32 mini-SOD
[Obrazek: stock-photo-homemade-italian-rasberry-an...884925.jpg]
Odpowiedz
Miło się zaczął poniedziałek po Świętach , oby tak dalej-gratuluję
Icon_biggrin
Odpowiedz
Jednak ktoś przeżył te święta. Smile Gratulacje. Apetyczny zestaw. Icon_wink Chociaż ja to bym w odwrotnej kolejności, najpierw pojadł, potem zapalił.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości