Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Ja jestem na Shutterstock od marca 2015. Trafiłam już chyba na promocyjny okres.
Takie promocje są bardzo motywujące! Icon_wink
Odpowiedz
A ja chciałem się pochwalić wejściem na kolejny próg cenowy czyli trzeci, trochę czasu to zajęło ale tak naprawdę to chyba ostatnie dwa lata jakoś tam wrzucałem...wczesniej to chyba nawet ze dwa zdjęcia na miesiąc (oczywiscie gnioty)..Ogólnie to na luzie...
Hej otwieram piwko.
Odpowiedz
No i elegancko! zdrowko
Odpowiedz
(2015-12-10, 23:34:41)GregorK napisał(a): mnie nie promowało :/

bo promuje nowych i zdolnych Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-12-11, 20:56:47)kreatorex napisał(a): A ja chciałem się pochwalić wejściem na kolejny próg cenowy czyli trzeci, trochę czasu to zajęło ale tak naprawdę to chyba ostatnie dwa lata jakoś tam wrzucałem...wczesniej to chyba nawet ze dwa zdjęcia na miesiąc (oczywiscie gnioty)..Ogólnie to na luzie...
Hej otwieram piwko.

Trzeci z czterech? Czy trzecia i ostatnia podwyżka? Icon_razz
Odpowiedz
Ta trzecia przed czwartą Smile
Odpowiedz
No to ja też się pochwalę, że weszłam miesiąc temu na III poziom i.... sprzedaż mi siadła Icon_evil  oczywiście sprzedaje się nadal ale spadek mam o jakieś 30% Icon_cry Właściwie jak weszłam na II poziom to też sprzedaż siadła, czyli to taki krok w tył na opamiętanie i trza dalej za...ć Icon_cheesygrin
Odpowiedz
To dziwne... Mi po wskoczeniu na II poziom dochody wzrosły o 300%, a po wskoczeniu na III poziom o 80%.
Odpowiedz
No to jeszcze niech ktoś powie, jak to jest po przekroczeniu czwartego poziomu? Smile Teoretycznie Shutterowi powinno zależeć na nowicjuszach sprzedających po 0,25$. Bo więcej kasy zostaje stokowi. Może to jakaś większa strategia, z tym "otwarciem bram" dla nowych dostawców.
Odpowiedz
(2015-12-13, 23:17:46)hmc napisał(a): No to jeszcze niech ktoś powie, jak to jest po przekroczeniu czwartego poziomu? Smile

Ja nie zauwązyłem spadku DL-li... wrecz przciwnie, jest coraz lepiej. Z zarobkami to sprawa dyskusyjna, bo jakby coraz mniej OD-ów, EL-ek, czy SOD-ów... raz jest lepiej, raz gorzej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości