Miłe zaskoczenie na ShutterStock
28$ za teksturę, ( w sumie mam same tekstury w pf Icon_cheesygrin pierwsza taka spora kwota Smile )


[img][Obrazek: 814218stock_photo_grunge_bla_tn.jpg][/img]
Odpowiedz
(2015-08-25, 20:25:38)teo73 napisał(a): szczeliniec?

Blisko.
Za Narożnik, może już nawet bliżej Kopa Śmierci (ewentualnie Skały Puchacza ale tu raczej nie doszedłem jeszcze wówczas). Zdjęcie było zrobione 20 minut marszu od miejsca gdzie jest tablica upamiętniająca morderstwo z '97 studentów - Anna Kembrowska i Robert Odżga (okolice Narożnik)
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
A tak mi się wydawało, że skądś Cię kojarzę, czytałem jakieś Twoje relacje kiedyś na FTG i to stamtąd. Icon_wink

Graty za pierwszą górską EL-kę, ja jeszcze swojej się nie doczekałem , ale może w końcu się uda. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-08-26, 15:06:14)RedMoon napisał(a): A tak mi się wydawało, że skądś Cię kojarzę, czytałem jakieś Twoje relacje kiedyś na FTG i to stamtąd. Icon_wink

Trochę pisałem relacji na FTG (pod loginem lxix). Ostatnio mam jednak przestój, brak weny, ale jak ogarnę się trochę z innymi rzeczami może skrobnę kilka zdań.

(2015-08-26, 15:06:14)RedMoon napisał(a): Graty za pierwszą górską EL-kę, ja jeszcze swojej się nie doczekałem , ale może w końcu się uda. Icon_cheesygrin

Dzięki. Jakby jeszcze tatrzańskie zaczęły wpadać było by super bo takich mam obecnie najwięcej w PF.

Doczekasz się na pewno i na swoją.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
(2015-08-26, 14:27:46)hektor66 napisał(a): 28$ za teksturę, ( w sumie mam same tekstury w pf Icon_cheesygrin pierwsza taka spora kwota Smile )


[img][Obrazek: 814218stock_photo_grunge_bla_tn.jpg][/img]

gratki! a to jest foto czy grafika?
Odpowiedz
Icon_wink 
(2015-08-26, 16:33:42)shiningblack napisał(a): gratki! a to jest foto czy grafika?

dzięki! sporo kombinuję z warstwami w PS, można by powiedzieć, że to nie tak do końca "czyste" foto Icon_cheesygrin właściwie kilka warstw + efekty ale jakaś tam fota się znalazła Smile
Odpowiedz
(2015-08-26, 16:15:26)gubernat napisał(a): Dzięki. Jakby jeszcze tatrzańskie zaczęły wpadać było by super bo takich mam obecnie najwięcej w PF.

Doczekasz się na pewno i na swoją.

No mnie te tatrzańskie sprzedaże też najbardziej cieszą, ale to tak z sentymentu. Icon_wink

Póki co, za największą sumę, udało mi się sprzedać zdjęcie na Dreamstime, bo za 18,8 $. Też górskie, ale zimowe z Beskidów, mam nadzieję, że na SS, też się za niedługo czegoś lepszego doczekam.
Odpowiedz
taki piekny tydzien:

ello ella $28
[Obrazek: stock-photo-fresh-whole-sea-fish-with-ar...191430.jpg]

ello ella $28
[Obrazek: stock-photo-traditional-strong-irish-cof...370156.jpg]

sody ody $89.60
[Obrazek: stock-photo-mixed-fresh-ripe-berries-foo...084257.jpg]

poza tym nie jest zle i stocki sie koncza
Odpowiedz
graty!Smile
Odpowiedz
(2015-08-29, 16:35:06)milosz napisał(a): graty!Smile

dziekoweczka milosz

powiedz jesli mozesz jak Ci tam 4k videosy ida na SS?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości