Powody odrzutów na ShutterStock
może szuter zaczyna czyścić baze ... co byłoby wskazane
______________
:twisted:
Odpowiedz
To niech czyszczą z gniotów, które się nie sprzedały przez 5 lat. Te pliki zarabiają Icon_razz
Odpowiedz
(2015-02-13, 11:58:49)MattZ90 napisał(a): To niech czyszczą z gniotów, które się nie sprzedały przez 5 lat. Te pliki zarabiają Icon_razz

Ja też dostałem podobnego maila. W zasadzie treść taka sama jak w przypadku wiadomości z akceptacją tylko pliki stare które w bazie są już jakiś czas. Dodali tylko tłustym drukiem tekst "What We'll Sell " ale z pustym polem za nim. Więc jak na razie dla mnie mail z gatunku: ciekawostka Dropsa.
Odpowiedz
(2015-02-13, 12:58:43)norsob napisał(a): Ja też dostałem podobnego maila. W zasadzie treść taka sama jak w przypadku wiadomości z akceptacją tylko pliki stare które w bazie są już jakiś czas. Dodali tylko tłustym drukiem tekst "What We'll Sell " ale z pustym polem za nim. Więc jak na razie dla mnie mail z gatunku: ciekawostka Dropsa.

w wolnym tłumaczeniu za pomoca transl....ja tez dostałam takiego maila Icon_rolleyes

Obrazy te można znaleźć w galerii lub wyszukiwanie za pomocą słów kluczowych, które zostały określone, w http://www.shutterstock.com. W niektórych przypadkach może być konieczne, aby posortować według "najnowsze najpierw" i odznacz pole "Szukaj" Bezpieczne znaleźć swoje zdjęcia w naszej wyszukiwarce. "Podobne Obrazy" mogą nie pojawić się natychmiast, a zdjęcia mogą mieć czasu, aby pojawić się w "Popular" porządku sortowania. Indeksowanie we wszystkich wyszukiwań i kategorii może trwać do 72 godzin. Icon_rolleyes
Odpowiedz
Jestem nowy na forum, mam nadzieje, że dobry topic.
Przy otrzymaniu review dwa z moich zdjęć zostały odrzucone ponieważ "Image / Metadata potentially infringes on intellectual property rights." i tu pojawia się problem, gdyż to ja jestem autorem prac i nie wiem jak wyrazić zgodę na przetwarzanie moich praw. Znając życie przeoczyłem coś głupiego co trzeba było kliknąć - ale proszę o pomoc Icon_wink

[img=http://s29.postimg.org/67kbon6g3/Screen_Hunter_150_Feb_23_23_18.jpg]
Odpowiedz
Pobrać,wypełnić,dołączyć przy wysyłaniu.
Druczek musi być;]

https://submit.shutterstock.com/legal/pd...elease.pdf
Odpowiedz
(2015-02-24, 00:57:04)fotorince napisał(a): Pobrać,wypełnić,dołączyć przy wysyłaniu.
Druczek musi być;]

https://submit.shutterstock.com/legal/pd...elease.pdf

dzięki wielkie Smile
Odpowiedz
(2015-02-12, 10:10:17)tomeyk napisał(a): Ech, pierwszy raz tu piszę, bo teraz to się naprawdę zdziwiłem. 
Taka prosta rzecz - hełmy wież Kościoła Mariackiego w Krakowie - powód odrzutu - Model Release.
Teraz się zastanawiam, czy to może ja coś przegapiłem?

Dziwne, bo miałem to zdjęcie akurat w swoich 10 do przyjęcia na Shutterstock i przeszło bez problemów, nawet się już jeden cały raz sprzedało. Icon_wink Ale wcześniej mi je w sumie odrzucili na DS, bo na dole ludzi było widać i jakaś parasolka z napisem RMF FM wystawała czego nie zauważyłem wcześniej. Zrobiłem więc drastyczne cięcie dołu zdjęcia i przeszło na SS.
Może też Ci coś gdzieś wystaje.

(2015-01-16, 10:59:42)fotoaloja napisał(a): no mi też moje landshawciki odrzucają całymi partiamiIcon_sad załamka

Mi zaś landszafciki to najchętniej przyjmują, prawie w 100 %, gorzej ze zdjęciami z bliższa, jakichś obiektów, za każdym razem powodem jest focus, no ale muszę się z nimi zgodzić, bo jak się przyjrzę to też to widzę. Do tej pory obrabiałem zdjęcia, głównie w rozdzielczości do 1280 px, do celów internetowych, więc takich detali nie było widać. Póki co na dużych zdjęciach mam problem, bo wszystkie wydają mi się poruszone.

(2015-01-14, 15:03:03)alga38 napisał(a): Najlepiej wrzucić do oceny w dziale krytyka w pełnej rozdzielczości . Miałam ten sam problem, ale koledzy otworzyli mi oczy Smile

Można wiedzieć, w czym tkwił problem, albo wskazać tą dyskusję, bo jak wyżej napisałem, to wszystkie moje zdjęcia w dużym rozmiarze wydają mi się nie ostre, ostrzę ile się da, ale czasem i to nie pomaga i dalej to widzę...
Odpowiedz
Wstawiłam kilka malowideł HDR zrobionych sprzętowo i kilka zrobionych programowo ..powód odrzutu;
Reference Image -- A reference image is required for this image...czy powinnam im wstawić zdjęcie z którego korzystałam przed metamorfozą?

(2015-03-13, 14:51:41)oxygenka napisał(a): Wstawiłam kilka malowideł HDR zrobionych sprzętowo i kilka zrobionych programowo ..powód odrzutu;
Reference Image -- A reference image is required for this image...czy powinnam im wstawić zdjęcie z którego korzystałam przed metamorfozą?

I w którym momencie i mniejscu powinnam wrzucić to foto aby udowodnić że mam foto żródłowe i jestem autorem?
Odpowiedz
Moze wystarczy przy ładowaniu zaznaczyć pole ...że coś tam coś tam obrazek został stworzony bez użycia refernce image. Ostatnio to wprowadzili, wcześniej jak wrzucałem grafiki np zrobione tabletem w paincie chcieli ode mnie obraz olejny Smile. Teraz zaznaczam i nie ma problemu. Możesz spróbować zapisać tego HDRa trochę zmienionego jako zrzut z ekranu z paletami np Photoshopa i wgrać jako referance, ja pare razy tak zrobiłem i przeszło ogólnie to musuiałem trochę sztucznie dorobić ten obrazek, tak trochę na odwrót..czyli ze ja to ten wielbłąd.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości