Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2014-05-23, 13:00:10)blas napisał(a): panie niektórzy tutaj tyle robią w miesiąc, bierz się pan do roboty...
Icon_wink

Gdzie jest "Lubię To !" ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
http://www.shutterstock.com/gallery-176509p1.html
Ona ma tylko 500 plików w PF, a miesięcznie sprzedaje na pewno dużo więcej niż 5000 licencji.
Takich kozaków jest więcej, szczególnie w wektorach.
Odpowiedz
Na pewno to Kopernik nie żyje a i to nie takie pewne bo nikt z żyjących nie był przy jego śmierci.
Puste dywagacje...MOŻE jest jakaś mała grupa foto/grafików która przykozaczy ale to są tylko wyjątki potwierdzające regułę.
Ile takich kozaków jest tu? Zero?
Myślałem że to forum mamy po to żeby się dzielić sie informacjami a ten akurat wątek żeby czymś się pochwalić ale skoro sami tu tacy kozacy to czapki z głów....dziwnym tylko że ciągle ich widać w wątku "ściana płaczu" Icon_razz
Z mojej strony EOT.
Odpowiedz
Jak kolega wyżej przegapiłem mały jubileusz na tą chwilę 3039 dl-i, ale nie powiem w jakim czasie bo wstyd Smile. Myslę ze 3000 dl (przy portfolio 2000) na miesiąc jest osiągalne ale chyba dechy i kwiatki nie wchodzą w gre tylko dobre grafiki i zdjęcia.
Moje portfolio to 1191 plików z czego 90% to gnioty.
Bardziej chyba istotna jest cena czyli elki i single.
Odpowiedz
(2014-05-23, 18:34:00)kreatorex napisał(a): Myslę ze 3000 dl (przy portfolio 2000) na miesiąc jest osiągalne ale chyba dechy i kwiatki nie wchodzą w gre tylko dobre grafiki i zdjęcia.

W zeszłym miesiącu miałem 3060 MONTH TOTALS przy ok 1000 plików a dzieł sztuki nie robie. Dobrze jest analizować co sie najlepiej sprzedaje.
Odpowiedz
NO i nie jeden się teraz załamie Smile
Odpowiedz
(2014-05-23, 20:44:01)kreatorex napisał(a): NO i nie jeden się teraz załamie Smile


Ty nie bądź taki optymista.

To jest motywacja do działania.
Odpowiedz
Ja się nie załamuje ja już dzisiaj kilka sprzedałem Smile...Nie wiem jak inni Icon_wink
Odpowiedz
Ja sprzedałem dziś 5 SOD po 0,75$ Sam nie wiem jak to skomentować ...?
Odpowiedz
Po 3 dniach Eleczka jak miło Smile

[Obrazek: stock-photo-palm-and-tropical-beach-193467065.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości