Miłe zaskoczenie na ShutterStock
[Obrazek: stock-photo-street-piotrkowska-lodz-pola...285925.jpg]

Wpadło coś za 1.88....ale dobre u to...Smile
Odpowiedz
Gratulacje Smile Na takie 1.88 to sporo szprotów trzeba sprzedać Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ty przestań marudzić z tymi szprotami, bo jak Ci wieloryb wpadnie to dopiero depresję zaliczysz
i nie będzie takich argumentów które będą w stanie Cię wyciągnąć.
Odpowiedz
(2014-04-23, 20:09:50)niolox napisał(a): Gratulacje Smile Na takie 1.88 to sporo szprotów trzeba sprzedać Icon_cheesygrin

A to jak wszyscy wiedzą apetyt rośnie w miarę jedzenia/// jak wpadnie coś za 1,88 to by jeszcze może coś przydało na deser... a wieczorkiem ..wystawna kolacja z ElkąSmileSmile
Odpowiedz
zaprosiłabyś jakiegoś przystojnego mężczyznę na tę kolacje Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-04-23, 22:18:24)GregorK napisał(a): zaprosiłabyś jakiegoś przystojnego mężczyznę na tę kolacje Icon_wink

Właśnie... akurat jutro przez Łódź będę przejeżdżał... ale to raczej śniadanie będzie odpowiednie Smile
Odpowiedz
na pewno i Elka się trafi Smile
Odpowiedz
(2014-04-23, 23:34:28)fotek napisał(a):
(2014-04-23, 22:18:24)GregorK napisał(a): zaprosiłabyś jakiegoś przystojnego mężczyznę na tę kolacje Icon_wink

Właśnie... akurat jutro przez Łódź będę przejeżdżał... ale to raczej śniadanie będzie odpowiednie Smile

Wydawać by się mogło, że optymalny wyjście byłaby kolacja w pakiecie ze śniadaniem ... Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-04-24, 14:16:49)GregorK napisał(a): Wydawać by się mogło, że optymalny wyjście byłaby kolacja w pakiecie ze śniadaniem ... Icon_wink

No cóż... juz po zawodach... Łódź przejechałem Icon_sad Drugie sniadanie w McDnaldzie bylo Smile
Odpowiedz
Miłym zaskoczeniem dla mnie jest to, że własnie rozpatrzono mi paczkę, po której ilość zdjęć w moim PF zwiększyła się do 2003 szt. i nie wiem teraz kiedy przypada moja rocznica ... na 21.04 - kiedy to wysłałem pierwsze zdjęcia na egzamin, 28.04, kiedy zostałem przyjęty czy może 9.05 - kiedy to zobaczyłem pierwsze 25 centów ? Czy Shutterstock przysyła jakieś życzenia z tej okazji, albo choć jakiś bon na flaszkę ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości