Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Chłopaki to jak bedzie biczowanie to dajcie znac. wpadne z aparatem będą fotki na wielkanocSmile
Odpowiedz
(2014-01-20, 14:49:24)GregorK napisał(a): no pięknie Smile dostawa GRATIS Icon_cheesygrin trzeba jeszcze umówić miejsce biczowania Smile

Wszystko już ustalone, Sławek wie gdzie i o której. ale On zaklepał już sobie blende
Odpowiedz
Sławek to mi nie powie ... boi się konkurencji Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-01-20, 11:27:58)SHaiith napisał(a): Mogę śmiało powiedzieć, że powoli styczeń zaczyna się rozkręcać pod kątem sprzedaży

$28
[Obrazek: stock-photo-strange-golden-smoke-taking-...855436.jpg]

Świetne foto ...
Odpowiedz
Może to nie aż takie zaskoczenie (chociaż jest sporo szybciej niż myślałem kilka miesięcy temu) - ale również miło... właśnie wskoczyłem na poziom 0,36$ Smile zajęło mi to rok i 4 miesiące od potraktowania Shutterstock na serio. Konto mam od roku i 9miesięcy -ale przez pierwsze 5 nie wierzyłem, że się da Icon_wink
Odpowiedz
(2014-01-21, 14:47:23)milosz napisał(a): Może to nie aż takie zaskoczenie (chociaż jest sporo szybciej niż myślałem kilka miesięcy temu) - ale również miło... właśnie wskoczyłem na poziom 0,36$ Smile zajęło mi to rok i 4 miesiące od potraktowania Shutterstock na serio. Konto mam od roku i 9miesięcy -ale przez pierwsze 5 nie wierzyłem, że się da Icon_wink

To jest stawka po osiągnięciu $500 ? Gratuluję.
Odpowiedz
(2014-01-21, 14:59:21)serav napisał(a):
(2014-01-21, 14:47:23)milosz napisał(a): Może to nie aż takie zaskoczenie (chociaż jest sporo szybciej niż myślałem kilka miesięcy temu) - ale również miło... właśnie wskoczyłem na poziom 0,36$ Smile zajęło mi to rok i 4 miesiące od potraktowania Shutterstock na serio. Konto mam od roku i 9miesięcy -ale przez pierwsze 5 nie wierzyłem, że się da Icon_wink

To jest stawka po osiągnięciu $500 ? Gratuluję.

po 3000$
dzięki!
Odpowiedz
(2014-01-21, 14:59:21)serav napisał(a):
(2014-01-21, 14:47:23)milosz napisał(a): Może to nie aż takie zaskoczenie (chociaż jest sporo szybciej niż myślałem kilka miesięcy temu) - ale również miło... właśnie wskoczyłem na poziom 0,36$ Smile zajęło mi to rok i 4 miesiące od potraktowania Shutterstock na serio. Konto mam od roku i 9miesięcy -ale przez pierwsze 5 nie wierzyłem, że się da Icon_wink

To jest stawka po osiągnięciu $500 ? Gratuluję.

to jest stawka po osiągnieciu 3000$ Smile
również gratuluje, ja nie widzę szans na powtórzenie Twojego wynikuIcon_sad(((((((
Odpowiedz
też myślałem, że nie ma szans,szczególnie w pierwsze kilka miesięcy. ale wystarczy albo dużo wrzucać - albo robić dobre foty Icon_wink ja tak za 3-4 tyś zdjęć przechodzę na tą drugą metodę Icon_cheesygrin
Odpowiedz
ja robię takie jak potrafięSmile więcej też nie dam rady. po roku z groszem mam 3000 zdjęć. bardziej nie przyspieszęIcon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości