Miłe zaskoczenie na ShutterStock
to super, bo u mnie akurat się skręca, idzie wybitnie na rekord, ale w kierunku, który miesiąc zarobi najmniej Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz
Gregorek ciesz sie chwilą. luty bedzie o wiele słabszy.
Odpowiedz
(2014-01-20, 12:48:12)canion1 napisał(a): Gregorek ciesz sie chwilą. luty bedzie o wiele słabszy.

Weź i nie strasz Grzesia Smile
Odpowiedz
hahaha, niżej spaść się nie da, chyba, że każą dopłacać, za trzymanie zdjęć na serwerze, wówczas fakt, może wyjśc luty gorzej Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-01-20, 13:19:27)GregorK napisał(a): hahaha, niżej spaść się nie da, chyba, że każą dopłacać, za trzymanie zdjęć na serwerze, wówczas fakt, może wyjśc luty gorzej Smile

Abonament za posiadanie konta.Smile
Odpowiedz
(2014-01-20, 13:19:27)GregorK napisał(a): hahaha, niżej spaść się nie da, chyba, że każą dopłacać, za trzymanie zdjęć na serwerze, wówczas fakt, może wyjśc luty gorzej Smile

widzimy sie w takim razie w niedzielę 2.02 bo widzę że bez bezpośredniego opierdz...enia sie nie obejdzie.
Odpowiedz
(2014-01-20, 13:52:09)canion1 napisał(a): widzimy sie w takim razie w niedzielę 2.02 bo widzę że bez bezpośredniego opierdz...enia sie nie obejdzie.

znaczy się będziesz w 3mieście, czy po reprymendę mam się udać do sztolicy ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-01-20, 13:57:22)GregorK napisał(a):
(2014-01-20, 13:52:09)canion1 napisał(a): widzimy sie w takim razie w niedzielę 2.02 bo widzę że bez bezpośredniego opierdz...enia sie nie obejdzie.

znaczy się będziesz w 3mieście, czy po reprymendę mam się udać do sztolicy ? Icon_cheesygrin

Jak się wybierzesz to przynajmniej 'obcykasz' nowe miejscówki i bedziesz miał co sprzedawać. tylko pytanie czy przyjmą bo teraz wszędzie widzą TM.Icon_sad
Odpowiedz
(2014-01-20, 13:57:22)GregorK napisał(a):
(2014-01-20, 13:52:09)canion1 napisał(a): widzimy sie w takim razie w niedzielę 2.02 bo widzę że bez bezpośredniego opierdz...enia sie nie obejdzie.

znaczy się będziesz w 3mieście, czy po reprymendę mam się udać do sztolicy ? Icon_cheesygrin


masz reprymendę z dostawą do 3 city
Odpowiedz
no pięknie Smile dostawa GRATIS Icon_cheesygrin trzeba jeszcze umówić miejsce biczowania Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości