Miłe zaskoczenie na ShutterStock
czyżby tylko mnie nic sensownego nie wpadło ? cóż szkoda.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-12-03, 20:17:20)GregorK napisał(a): czyżby tylko mnie nic sensownego nie wpadło ? cóż szkoda.

Pocieszę Cię - jak dotąd miałam EL-kę raz, dość dawno temu. Chociaż przy 260 obrazkach to chyba nic dziwnego...
Odpowiedz
Wy nie macie El-ek, a mnie nie chcą tam przyjąćSmile.
Do Alamy przyjęli mnie za pierwszym razem, do 11 innych stoków też, a tu już trzeci raz startuję i ciągle a to brak MR, a to mamy już dużo podobnych zdjęć.
Może jak się wyżalę to mnie przyjmąSmile
Wysyłam trzecią paczkę, obaczymySmile
pzdr
Odpowiedz
Chyba powinniśmy się przenieść do wątku "ściana płaczu"...
Odpowiedz
Mam nadzieję że tym razem mnie przyjmą. Trochę przeginają z tym MR, kawałek ręki, czy nogi to brak MR, zdjęcia z zoo, również odwalają, bo na terenie prywatnym.
Wrzuciłem paczkę z domowo/leśnymi fotami i zobaczymy...
Odpowiedz
(2013-12-03, 21:47:45)johan napisał(a): zdjęcia z zoo, również odwalają, bo na terenie prywatnym.

A już pomyślałam, że z powodu braku MR...
Odpowiedz
$28
[Obrazek: stock-photo-vintage-letter-with-sealant-...726085.jpg]
Odpowiedz
Ten dział mnie mobilizuje ... Mysle sobie eee dzisiaj nie będę nic cykać, wchodze na forum, patrzę, ktoś chwali się EL, i lecę rozsypywać coś na stole i texturować Icon_razzIcon_razz btw. bardzo fajne zdjęcie Smile
Odpowiedz
gratule! masz mega folio SHaith ! muszę pomyśleć o dechowym stoliku +czymś do świecenia (nie wiem czy x2 czy 1+blenda... czy błyskówki czy wystarczą jakieś tanie ze stałym światłem ) i też w końcu zacząć robić coś chociaż troszeczkę podobnego Icon_wink
Odpowiedz
ja mam zarówno stałe (kupiłem do video na IS) jak i błyskotki i z własnego doświadczenia powiem ze do zdjęć lepsze są błyskotki Icon_razz Przynajmniej dla mnie lepiej pracuje się na błysku, a "podstawowe" lampeczki np. 100Ws wcale nie są drogie, a zaczynałem w ogóle na JH6800? które mają 68 Ws i kosztują ok 50-60zł i dawały radę ! Jeżeli nie planujesz robić dużych planów tylko podobne do ostatniej EL to spokojnie wystarczą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości