Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Dziekuje... Po pierwszych 3 miesiacach myslalem, ze to wiecznosc zajmie, a tu nagle prszypieszylo i prosze. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2011-12-14, 18:36:03)MaxyM napisał(a): Dziekuje... Po pierwszych 3 miesiacach myslalem, ze to wiecznosc zajmie, a tu nagle prszypieszylo i prosze. Icon_cheesygrin

Dajesz nadziejeSmile
Odpowiedz
Claudia nie łudź się... Maxym jest wyjątkowym szczęściarzem... Icon_wink
Odpowiedz
(2011-12-14, 17:30:52)MaxyM napisał(a): Po 11 miesiacach obecnosci na Shutterstock (w ogole na Stockach) awansowalem na 0.36
Gratulacje! Jesteś szybki Smile A na tym nowym poziomie pójdzie Ci jeszcze szybciej.
Odpowiedz
Na marginesie Ty też Alga38 jesteś wyjątkową szczęściarą - mieszkasz w Gdyni - moje najukochańsze MiastoSmile))) nawet byłam tam w podróży poślubnej. Piramidy się chowająSmile
Odpowiedz
a pod tym względem to fakt... jestem szczęściarą, że się tu urodziłam. Chociaż coś w życiu mi wyszło z czego jestem w pełni zadowolona Smile
Odpowiedz
(2011-12-14, 20:32:52)majszter napisał(a): Gratulacje! Jesteś szybki Smile A na tym nowym poziomie pójdzie Ci jeszcze szybciej.

Czy jest w jakims aspekcie zauwazalna roznica (procz 0.03 centa) po przekroczeniu tego progu?



Dziekuje wszsytkim za dobre slowo. Smile
Dzieki waszej pomocy zaczelo mi sie jakos rozjasniac co i jak, by pchnac DLe do przodu.
Odpowiedz
po dłuższej przerwie i mi wpadła EL na SS
[Obrazek: stock-photo--funfair-at-brighton-pier-23794873.jpg]
Odpowiedz
Gratki Icon_cheesygrin

A Ty MaxyM Jedziesz dalej Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2011-12-14, 20:42:22)MaxyM napisał(a): Czy jest w jakims aspekcie zauwazalna roznica (procz 0.03 centa) po przekroczeniu tego progu?



Dziekuje wszsytkim za dobre slowo. Smile
Dzieki waszej pomocy zaczelo mi sie jakos rozjasniac co i jak, by pchnac DLe do przodu.

MaxyM może zdradzisz co masz na myśli, jak pchnąć DLe do przodu? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości