Druk plakatów ze zdjęć Shutterstock na licencji rozszerzonej?
#3
hej!

no to mnie zaskoczyłeś kompletnie ta odpowiedzią! Icon_sad

Jak w takim razie wytłumaczysz mi to :

"Incorporated into merchandise for RESALE or distribution, without regard to the size of the manufacturing or duplication run of such merchandise (including downloads), including, without limitation, computers, computer peripherals, clothing, artwork, magnets, POSTERS, and online and paper greeting cards, provided that such merchandise: a) combines words and an Image or Images; or b) the Image is not the primary factor driving the sale of such merchandise. "

fakt faktem ze angielski nie jest moją mocną strona ale o ile to rozumiem to akurat tutaj w EL pozwala sie na druk plakatów. Czy jednak źle rozumiem ten zapis ...Z drugiej strony skoro tak odpowiedzieli sami goscie z SS...to juz nic nie kumam.. :O

zresztą na http://www.shutterstock.com/license_comparison.mhtml
mozna zobaczyć ten sam tekst..z tym ze tam jest niby do druku trzeba dodać notkę
"Copyright notice, credit attribution required* "

ps. szukałem już moich upatrzonych "plakatów" w innych stokach ale tylko są w Shutterstock a jak w innych to w mniejszej rozdzielczosci ..masakra..


Wiadomości w tym wątku
RE: Druk plakatów ze zdjęć Shutterstock na licencji rozszerzonej? - przez kaladann - 2010-12-19, 00:25:09

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kradzież zdjęć z Shutterstock muzzyco 59 27 202 2022-07-01, 10:47:04
Ostatni post: fret
  Naruszenie warunków licencji jaras 10 5 302 2020-10-26, 13:19:06
Ostatni post: adalbert74
  Rozdzielczości zdjęć w Shutterstock KAPA 9 10 835 2011-10-23, 12:21:23
Ostatni post: Itts
Icon_question Zmiana praw licencji na zdjęciach wysłanych w Shutterstock marysh 1 4 951 2011-08-12, 15:01:43
Ostatni post: alzajac
  Rozmiary zdjęć na Shutterstock MaxyM 2 5 062 2011-01-02, 19:06:12
Ostatni post: KAPA

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości