Powody odrzutów na ShutterStock
(2017-01-23, 21:52:40)time4studio napisał(a): Opis zdjecia
Famous cabaret Moulin Rouge (Paris) by night

Keywords
Capital Cities; city break; destination; europe; european; exterior; france; horizontal; Mouling Rouge; national landmark; night; nightclub; nightlife; paris; Place of Interest; river; tourism; tourist; Traditionally French; travel

Link do zdjęcia :
https://scontent.ford1-1.fna.fbcdn.net/v...e=58893B2E

Opis Editoriala musi mieć określony format np.

WALBRZYCH, POLAND - OCTOBER 09: Garden of Baroque style Ksiaz castle in foggy morning on October 09, 2010 in Walbrzych, Poland
Odpowiedz
W opisie musi się znaleźć MIASTO, KRAJ - MIESIĄC DZIEŃ, ROK i następnie to co napisałeś.

Natomiast mi w przypadku zdjęć stadionów ze 2-3 razy także odrzucili taki krótki a konkretny opis. Więc zrobiłem zdanie z cyklu: Najstarszy klub z kraju X rozgrywa swoje spotkania na stadionie Y. Ponadto stadion Y gości lekkoatletów i wszystkie spotkania piłkarskie drużyny narodowej.
Wówczas takie 2 zdania encyklopedyczne przechodziły. Inspiracją najczęściej była anglojęzyczna wikipedia Icon_wink
Odpowiedz
Zawsze też możesz sobie zerknąć na jakieś edytoriale na Shutterstock i podpatrzeć jak są opisane Icon_wink Jest tego cała masa.
Odpowiedz
Ok to teraz mnie czeka dodawanie takiego dopisku do prawie 400 zdjęć z Paryża Icon_cheesygrin Wielkie dzięki
Odpowiedz
I tak Ci odrzucą te zdjęcia.
Dziwię się, że koledzy jak radzą to nie napisali najważniejszej rzeczy.
Odpowiedz
Co masz namyśli ?
Odpowiedz
Musiszzaznaczyc ze to edytorial w keywords w opcjach ze redakcyjne ,edytor. It'd.
Odpowiedz

(2017-01-24, 07:37:22)oxygenka napisał(a): Musiszzaznaczyc ze to edytorial  w keywords w opcjach ze redakcyjne ,edytor.  It'd.

w keywords nie trzeba nic zaznaczac ( tylko w ilustrative edytorial)
Odpowiedz
Jeśli chodzi o opcje edytorial to ją zaznaczyłem, problem tkwił w braku opisu miejsca i daty. Wrzucę dziś wieczorem zdjęcia i się zobaczy Smile
Odpowiedz
Powtórzenie daty i miejsca na końcu nie jest wymagane.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 247 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 909 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości