Powody odrzutów na ShutterStock
Dzięki yuma2 - bardzo cenne informacje. Dochodzę do wniosku, że warto spróbować. Akurat mam butelkę Jacka to się nią zajmę w tygodniu Smile
Odpowiedz
Tak sam na sam z Jack'iem w ciemni a zaprosiłbyś kolegów z forum to Ci pomogą wytłumaczą baaa za statystów posłużą  Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-04-25, 13:22:28)Nightman napisał(a): Tak sam na sam z Jack'iem w ciemni a zaprosiłbyś kolegów z forum to Ci pomogą wytłumaczą baaa za statystów posłużą  Icon_cheesygrin

dobrze prawi Icon_cheesygrin  pisz, gdzie i kiedy Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Icon_sad 
Masakra jakaś skończone debile właśnie odrzucili mi paczkę 350 zdjęć przyjęli tylko 30 oczywiście faktury. Czy ktoś wie kiedy wrzucać i jest jakiś normalny sprawdzając.
Odpowiedz
teraz to już nie ma reguły na to chyba - ostatnio w czwartek miałem rzeźnika (wszyściutko wywalone -około 100fot), wcześniej zwykle trafiał mi się na poniedziałkową wrzutę.
Odpowiedz
nie umiem powiedzieć. ... mam ostatnio 0,5% odrzutu Icon_cheesygrin a wrzucam różnie.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ktoś z was wrzucał odrazy ponownie jak odrzucili do ponownego rozpatrzenia ?
Odpowiedz
(2015-04-25, 19:02:13)fotoluk1983 napisał(a): Ktoś z was wrzucał odrazy ponownie jak odrzucili do ponownego rozpatrzenia ?

nie wrzucaj, nie warto ... :STATYSTYKI SHUTTERSTOCK

52,954,164 obrazów wolnych od honorariów autorskich / 419,670 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-04-25, 19:11:15)GregorK napisał(a): nie wrzucaj, nie warto ... :STATYSTYKI SHUTTERSTOCK

52,954,164 obrazów wolnych od honorariów autorskich / 419,670 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu

Ale jaki z tego wniosek nie warto wrzucać teraz jakichkolwiek zdjęć czy żeby nie wrzucać odrzuconych odrazu ?
Odpowiedz
nie warto wrzucać czegokolwiek.
______________
:twisted:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 219 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 890 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości