Powody odrzutów na ShutterStock
Mi z ostatniej paczki odwalili 12 zdjęć z modelką w biurze,za brak property release. Wcześniej kilka innych z tej serii zostało przyjętych. I tak sie zastanawiam, być moze nie dołączyłem MR? Ale dlaczego pisza o braku PR?
Odpowiedz
Wychodzi na to, że Twoją modelkę zaliczyli do wyposażenia biura ot taka "modelka-nieruchomość" Icon_cool
Odpowiedz
Mi od jakiegoś czasu przestali przyjmować zdjęcia z tematu "emergency exit". Też życzyli sobie PR mimo kawałeczka rozmazanego korytarza i gaśnicy :/
Odpowiedz
Sławek, Shutterstock od czasu do czasu łapie fazę na PR i dopominają sie o załączania PR na każdy rozpoznawalny design. Ostatnio całkiem na poważnie zarządali PR na kadr modelka na tle Kremla w Moskwie. Nie wiem tylko czy Putin znajdzie chwilkę żeby PR podpisać Icon_wink
Odpowiedz
No nic, załadowałem ponownie
Odpowiedz
Resubmit czy po wcześniejszym delete? Nie chce mi się bawić w (niby) poprawki, a zdjęcia muszą tam być Icon_wink
Odpowiedz
(2013-05-23, 10:12:34)Ariene napisał(a): Resubmit czy po wcześniejszym delete? Nie chce mi się bawić w (niby) poprawki, a zdjęcia muszą tam być Icon_wink

Nie wiem, czy to pytanie do mnie? Skasowałem z listy Rejected i załadowałem ponownie
Odpowiedz
no nie wiem .odczekałbym z tydzień /dwa
Odpowiedz
Tak Fotek, dziękować, o to chodziło Smile
Myślę, że po tygodniu będzie dobrze Icon_wink
Odpowiedz
Dorzuć ze dwa gnioty dla lepszego kontrastu Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 219 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 890 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości