Powody odrzutów na ShutterStock
Zgadza się Smile
Odpowiedz
Echhhh. Notabene... znaczną część z tych starych przyjęli, nawet z tą samą modelką. Odrzucili też temat "blueprints" żądając PR - jednocześnie kilka z tej samej serii przyjeli. Odrzuli mi tez za kategorię - o tym chyba nikt jeszcze nie pisał Smile

Jest miło, ale rozpatrzyli całe 550 plików, przyjęli ok 450
Odpowiedz
Dzisiaj po 7 dniach oczekiwania na 155 wrzuconych zdjęć odrzucili tylko 4 Smile
Odpowiedz
To teraz możesz liczyc juz nie na centy, ale na dolary Smile
Odpowiedz
Serav to świetnie - znam troszkę Twoje PF, bo się kiedyś zapoznałam przy okazji dyskusji na Fotolii - teraz to będziesz kosił Icon_cheesygrin bo jak sam wiesz to pożądany materiał Icon_cheesygrin PowodzeniaSmile
Odpowiedz
(2013-04-04, 14:49:53)Claudia napisał(a): Serav to świetnie - znam troszkę Twoje PF, bo się kiedyś zapoznałam przy okazji dyskusji na Fotolii - teraz to będziesz kosił Icon_cheesygrin bo jak sam wiesz to pożądany materiał Icon_cheesygrin PowodzeniaSmile

DziękujęSmile Mam nadzieję że będzie lepiej niż na Fotolii...
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia wiem, że jest lepiejSmile Powodzenia
Odpowiedz
Warto posortować zdjęcia do katalogów ? Zyskuje się coś na tym ?
Odpowiedz
No i 6/10. Powypisywali jakieś herezje, że mam wektory ze zdjęcia. Chyba im wyślę EEG mózgu. Tak to się można bujać miesiącami...Napisałam, że nie są to prace ze zdjęcia tylko z moje głowy Smile...Ciekawe co odpiszą Smile.
Odpowiedz
(2013-04-04, 18:25:26)serav napisał(a): Warto posortować zdjęcia do katalogów ? Zyskuje się coś na tym ?

Dopóki nie spróbujesz to sie nie dowiesz Smile Na pewno nic nie stracisz a zyskać możesz to, że klient jak będzie szukał tematu A i zobaczy cały katalog z tematem A wejdzie i sobie coś dokupi Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 219 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 890 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości