Powody odrzutów na ShutterStock
Odrzucili mi serię zdjęć tego typu:
[Obrazek: agabiznes1www.jpg]

za:
"Commercial images taken on private property require a property release"

rozumiem, że chcą zgodę właściciela wnętrza?
To teraz taki trend, czy trafilem na debila?
Odpowiedz
Don't worry, be h...
Mi odrzucili właśnie zdjęcia dróg, bo okazało się, że stanowy znak ROUTE 66 to TM. Icon_confused
Czasami ręce mi opadają.
Odpowiedz
No bo tak jest, zgoogluj.
Odpowiedz
acha, czyli standardowa procedura tzn. reuploadSmile
Odpowiedz
O masz...
Tylko to jest Historic Sign z Logiem 66... Wcześniej przyjmowali, tak jak i na inne stocki... Ciekawe czy mam teraz to usuwać, czy jak do cholery.
Na samym Shutterstock jest cholernie dużo samych znaków 66:
http://www.shutterstock.com/cat.mhtml?la...or_wheel=1

Dom wariatów.


A i coś nowego w ED: Credentials Needed: Email credentials to review@shutterstock.com and await further instructions before resubmitting.
Odpowiedz
Za to mnie od początku stycznia przechodzą caluteńkie paczki. Tylko co z tego, skoro później nic z tego się nie sprzedaje. Nawet niezawodne dotąd tła i tekstury. Sprzedają się tylko stare pliki. Czy ktoś jeszcze to obserwuje?
Odpowiedz
Crazy_Cat ja nie będę miarodajny bo w styczniu mnie tam przyjęli i zdjęcia się sprzedają zarówno te ze stycznia jak i lutego więc opisanego przez Ciebie problemu nie zanotowałem...
Odpowiedz
mi za to cała paczkę odrzucili za szum (słoneczny pejzaż na iso100 lub kompozycje przy teksturach). wiec może oni losowanie robią komu przyjąć całość komu odrzucić
Odpowiedz
Czasem biorą wszystko nawet jak ma jakieś paski bo źle się wgrało na serwer a czasem odrzucają idealne fotki. Trzeba traktować ich jak pogodę na którą nie ma się wpływu.
Odpowiedz
Wreszcie zaczeli przyjmować moje wrzuty z 22 i 23-go marca. Odrzucili mi wszystkie foty, które kiedys miałem na shutter, a które dawno skasowalem. Jest przy nich taka uwaga: "Please provide a note to the reviewer when deleting previously accepted images and resubmitting them."

Czy dobrze rozumiem, ze mam je ponownie załadować z informacja o ich wcześniejszym skasowaniu?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 219 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 890 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości