Powody odrzutów na ShutterStock
(2012-12-14, 09:27:31)Szlachcic napisał(a): baza im się zapchała i teraz odwalają większość z byle powodu?!

Zapchana baza raczej tu nie jest wyznacznikiem, a raczej humor sprawdzającego. Wystarczy wejść na nowości, część sprawia, że dostaje się furii za swoje odrzucone foty z byle powodu.
Chyba, że ja się nie znam i nie dostrzegam wysokich wartości komercyjnych niektórych fotek....
Przykladowo jedna ze "świeżynek"

http://www.shutterstock.com/pic-12159165...3be14-1-99
Odpowiedz


A ja się tu nie zgodzę z drogą koleżankąSmile bo fota Iwanowej jest bardzo dobra jak całe jej portfolio gdzie na żadnym zdjęciu nie ma rozproszenia i wszystko układa się w określoną kompozycję. Prostota w starym stylu oraz lekkie niedoświetlenie plus naturalne kolory stanowią obecnie wyznacznik fotografii jak zauważyłem. Białe tło obecnie odeszło do lamusaSmile Też staram się iść w tym kierunku i się nie zawodzę ze sprzedażą i z akceptacją.A to parę moich cudów na kiju w podobnym klimacieSmile

[Obrazek: stock-photo-christmas-lantern-with-baubl...437664.jpg]

[Obrazek: stock-photo-pile-of-cheese-many-various-...660356.jpg]- to była elka ostatnio

[Obrazek: dep_16850327-House-construction-renovati...-tools.jpg]

[Obrazek: dep_16177183-Orange-fresh-juice-with-squ...-table.jpg]

PS Opinia autora jest subiektywna i nie stanowi żadnego wyznacznika w fotografiiSmile)
Odpowiedz
Mi też się kompozycja niejakiej Ivanowej podoba.
Ale ja się nie znam, bo ja tylko plener.
Fajna, ta pierwsza fota Udra.
Odpowiedz
A może tak kreatywnie podejdziemy do fotografii. Brak odrzutów sprzedaż systematyczna. Ja tylko zachęcam do eksperymentówSmile

[Obrazek: stock-photo-diet-too-heavy-concept-102420346.jpg]

[Obrazek: stock-photo-paranormal-activity-out-of-b...420337.jpg]

[Obrazek: stock-photo-global-warming-climate-chang...999030.jpg]
Odpowiedz
A ja się zgodzę z algą. Fota słaba i słabe pf. Udra twoje o niebo lepsze Icon_wink
Odpowiedz
Dzięki Caludia za poparcie, bo już myślałam, że to ze mną coś nie tak...
Tym bardziej, że wypowiedział się Udra a Maxym go poparł.. ufff....
Odpowiedz
To na tym forum kobiety też mogą się wypowiadać...????Gdzie jest admin??? Smile
Odpowiedz
Fakt, mogłeś tego nie zauważyć przez 2 lata, tak nas tu dużo Icon_wink
Odpowiedz
Łooo udra, nie zadzieraj z nami .... Icon_twisted


Smile
Odpowiedz
Cytat:Trademark--Contains potential trademark or copyright infringement. Please see Shutterbuzz for more info

Czy w przypadku odmowy przyjęcia zdjęć na Shtterstock z powodu "trademark" powinienem spróbować wysłać je jeszcze raz?? Rozumiem że sama sylwetka samochodu może być zastrzeżona ale z trampkami to chyba lekka przesada, tym bardziej że zdjęcia niosą ze sobą pewien koncept. Na innych stockach zdjęcia zostały przyjęte bez problemów :-(

[Obrazek: why_rejected_zps01207ed9.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości