Ściana płaczu Shutterstock
(2017-04-04, 14:08:11)GregorK napisał(a): idź na miłe zaskoczenie, tam to dopiero jest marazm Icon_cheesygrin

Mówimy o dniu dzisiejszym a wczoraj miałem jeden z lepszych dni w tym roku Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Nie dość, że gówniane zarobki ostatnio, to cała paczka poszła za "File Transfer Error" -- Please check your file and resubmit...... Icon_evil       Musiałem to z siebie wyrzucićIcon_wink
Odpowiedz
(2017-04-05, 10:06:58)maccio napisał(a): Nie dość, że gówniane zarobki ostatnio, to cała paczka poszła za "File Transfer Error" -- Please check your file and resubmit...... Icon_evil       Musiałem to z siebie wyrzucićIcon_wink

Kwiecień się zaciął nie tylko na shutterze. Też mam file transfer error, poza tym odrzuty za similar i czarne dziury.
Odpowiedz
(2017-04-05, 10:21:02)alicjane napisał(a): Kwiecień się zaciął nie tylko na shutterze. Też mam file transfer error, poza tym odrzuty za similar i czarne dziury.

jak zaciął, jak ludzie mają po $360 dziennie Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2017-04-05, 12:24:37)GregorK napisał(a): jak zaciął, jak ludzie mają po $360 dziennie Icon_cheesygrin

Magia photoshopa
Odpowiedz
(2017-04-05, 12:46:37)guteksk7 napisał(a): Magia photoshopa


Chodliwy temat widać też robi swoje, nie umniejszając umiejętności graficznych.
Odpowiedz
(2017-04-05, 13:06:21)alicjane napisał(a): Chodliwy temat widać też robi swoje, nie umniejszając umiejętności graficznych.

Przecież w tym biznesie o to właśnie chodzi aby mieć umiejętności trafiania w chodliwe tematy. Icon_cool
Odpowiedz
Jak Wam ten tydzień minął? U mnie stosownie do wątku, ale że narzekanie nie pomaga, to sobie już darujęSmile Za to proponuję piątkowy cytat Lwa T: "Jeśli chcesz być szczęśliwy, bądź" Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Icon_sad 
Ja ten rok zdecydowanie źle zaczęłam Icon_sad ..i pod względem DLi...i kasy,...ale chyba już mi minęła głupawka :że muszę, że za wszelka cenę; że dużo i dobrze.... Icon_rolleyes jakiś mnie naszedł tumiwisizm..może to przesilenie wiosenne albo ta durna pogoda Icon_sad Icon_sad ..ale nawet nie chce mi się chcieć .. idę przyciąć komara może mnie jakiś sen proroczy do pionu postawi Icon_mrgreen
Odpowiedz
Od tygodnia nic z nowego contentu nie poszło
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 132 gości