Ściana płaczu Shutterstock
Przyjmowanie po akceptacji jednego zdjęcia, od wtedy zaczęły się komedie. Potem już poleciało hurtem.
Jednak póki co jestem uzależniony od shutra Smile , jak coś nie wrzucę w tygodniu to mam wyrzuty sumienia, że leń jestem. Idzie jak po gruzie, satysfakcja i motywacja maleje. Jeszcze walczę, sam się sobie dziwię skąd tyle uporu we mnie.
Odpowiedz
Ja jestem uzależniony od sprawdzania zarobków w apce contributor na iPhonie. Chyba z 50 razy na dzieńIcon_cheesygrin No z wrzucaniem może nie aż tak ale dłużej jak 2 tyg nie wytrzymamIcon_cheesygrin
Odpowiedz
Właśnie mam problem z apką na iPhone. Od czasu nowej aktualizacji nie mam za jej pośrednictwem możliwości publikowania zdjęć na fejsie. Jak chcę opublikować daną pracę to w oknie dialogowym pojawia się tylko #shutterstock i nic więcej. Też tak masz?
Odpowiedz
Nie wiem nie korzystałem nigdy z tego, ale jak dałem teraz udostępnianie i kliknąłem facebook to też #shutterstock się pojawia. Wiec chyba to samo.
Odpowiedz
Przed aktualizacją pojawiał się adres obrazka. Czyli aplikacja jest skopana
Odpowiedz
W USA święto, licznik zamarł Icon_sad
Odpowiedz
Licznik zamarł ale inspektory chyba też bo na ilustracje czekam od piątku...
Odpowiedz
Na zdjęcia też czekam od piątku...
Odpowiedz
(2017-01-16, 20:32:26)spyman napisał(a): Licznik zamarł ale inspektory chyba też bo na ilustracje czekam od piątku...

Czekam od soboty, zdjęcia idą szybciej. U mnie niecałą dobę.
Odpowiedz
Zdjęcia po akceptacji maja jakieś dziwne pląsy pojawiają sie a potem znikają na kilkanaście godzin.. to jak się mają sprzedawać nowości ??? Icon_sad  Shutterstock był najfajniejszym stokiem jak dla mnie a teraz już mam uczucia mieszane nadal w zarobkach bije na głowę pozostałe ale te zmiany na lepsze sa coraz gorsze Icon_mrgreen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 117 gości