Ściana płaczu Shutterstock
(2016-10-04, 21:34:02)szakalikus napisał(a): Na ścianie płaczu? Takie rzeczy? No Panie koolego ! Icon_wink

Wstyd mi, zachowałem się jak gówniarz, obiecuję że to było przedostatni raz;]
Odpowiedz
Z jakiego okresu ta "drobnica" Wam wpada?
Odpowiedz
U mnie dziś wyjątkowo słabo, 3 pobrania (pliki wrzucone 1-2 lata temu), a Elki to chyba wszystkie wyjechały za granicę i tu nie zaglądają, jak zobaczyły co się dzieje w naszym kraju...
Odpowiedz
(2016-10-05, 10:17:19)maccio napisał(a): U mnie dziś wyjątkowo, 3 pobrania (pliki wrzucone 1-2 lata temu),

chwalimy się w innym wątku Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2016-10-05, 10:17:19)maccio napisał(a): a Elki to chyba wszystkie wyjechały za granicę i tu nie zaglądają, jak zobaczyły co się dzieje w naszym kraju...

Niestety za granica tez ich nie ma... trzeba szukac blizej Marsa Icon_cheesygrin
Odpowiedz
50% mojej dzisiejszej sprzedaży to wczorajszy wrzut.
Odpowiedz
(2016-10-05, 14:19:49)bluefilter napisał(a): 50% mojej dzisiejszej sprzedaży to wczorajszy wrzut.

OoooOooo - Jest nadzieja ! Smile Jaka godzina uploadu i indeksacji i ile słów kluczowych? Smile
Odpowiedz
(2016-10-05, 14:19:49)bluefilter napisał(a): 50% mojej dzisiejszej sprzedaży to wczorajszy wrzut.

Tylko nie mow Bluefilter ze wrzuciles wczoraj dwie foty i sprzedales dzis jedna Smile
Odpowiedz
No nie, po miesiącu nie wrzucania na stocki załadowałem na próbę 6 szt i 3 dzisiaj poszły.
Nie mam teraz czasu na zdjęcia, jeszcze 100 makro mi zdechła.....
Odpowiedz
Ile keywordsów, czy były frazy? Czy słowa z tytułu powtarzały się w keywordsach?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 77 gości