Ściana płaczu Shutterstock
Algorytm w tą czy w tamtą stronę ja widzę ciągle panujący długi weekend..i ani nowe ani stare nie mają wzięcia.. łzy już mi kapią na klawiaturę modły błagalne i egzorcyzmy też nic nie dały....  Amen..Icon_cry
Odpowiedz
(2016-08-07, 18:59:34)oxygenka napisał(a): Algorytm w tą czy w tamtą stronę ja widzę ciągle panujący długi weekend..i ani nowe ani stare nie mają wzięcia.. łzy już mi kapią na klawiaturę modły błagalne i egzorcyzmy też nic nie dały....  Amen..Icon_cry

to może pora na jakieś warsztaty z fotografii  ? Icon_cheesygrin   nauka mogłaby pomóc Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2016-08-07, 23:26:40)GregorK napisał(a): to może pora na jakieś warsztaty z fotografii  ? Icon_cheesygrin   nauka mogłaby pomóc Icon_wink

Pomyślę...SmileSmile
Odpowiedz
Ja patrząc na obecną sprzedaż przestałem uploadować, czekam, aż wróci do normy, żeby mi zdjęcia nie przepadały Icon_razz
Odpowiedz
gorzej bedzie gdy sie okaze ze to wlasnie teraz jest nowa norma Icon_cheesygrin
Odpowiedz
wtedy trzeba będzie zwiększyć trzykrotnie nakład pracy ! Icon_cheesygrin póki co sezon weselny i nie ma zbytnio czasu na stockowanie Icon_razz
Odpowiedz
Ciekawe, czy wzrost poziomu akceptacji i praktycznie zanik pobrań nowości ma "coś strategicznego" na celu, czy to zbieg okoliczności?
Odpowiedz
(2016-08-09, 07:50:43)maccio napisał(a): Ciekawe, czy wzrost poziomu akceptacji i praktycznie zanik pobrań nowości ma "coś strategicznego" na celu, czy to zbieg okoliczności?

przyjmuja wszystko by byc stockiem z najwieksza baza na swiecie, ale z drugiej nowe strony zdjecia sa tak slabe ze wstydza sie je sprzedawac bo odstraszaja klientow
Odpowiedz
Image Gallery Views - spadły do zera w całym tygodniu. Sety wyświetlają się w portfolio dla kupujących w kolejności chronologicznej, nie w ustawionej przeze mnie . Dzieje się coś złego.
Odpowiedz
środek tygodnia a ja o 18:20 mam !!!6!!! DL`i . Jest gorzej niż tragicznie ! I co najgorsze narzekanie nie pomaga tak jak to kiedyś było !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 77 gości