Ściana płaczu Shutterstock
to trzeba w pełnej rozdzielczości pokazać.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-02-17, 20:48:37)yuma2 napisał(a): Jaki powod odrzutu? Pytam bo pierwsze to chyba technicznie lezy, jak wskoczylo mi na ekran to musialem oczy przymknac bo razi Smile
Mam nadzieje ze znaki wodne dodales tylko na uzytek forum?

W jakim sensie technicznie leży można konkretniej ?
Odpowiedz
Rozumiem, że zdjęcia jak pisałeś odpadły za brak property release - o tyle w pierwszym jestem w stanie zrozumieć (niektóre stocki w ogóle nie przyjmują zamków europejskich), o tyle w 2gim nie - wieża Eiffla może być na zdjęciach komercyjnych za dnia (w nocy oświetlona nie - bo jej oświetlenie jest chronione właśnie prawem). No chyba, że w pełnej rozdzielczości widać jakieś napisy/reklamy na budynkach/autach itd.
Btw - mi się ta paryska fotka podobaSmile
Odpowiedz
(2015-02-18, 00:35:38)maccio napisał(a): Rozumiem, że zdjęcia jak pisałeś odpadły za brak property release - o tyle w pierwszym jestem w stanie zrozumieć (niektóre stocki w ogóle nie przyjmują zamków europejskich), o tyle w 2gim nie - wieża Eiffla może być na zdjęciach komercyjnych za dnia (w nocy oświetlona nie - bo jej oświetlenie jest chronione właśnie prawem). No chyba, że w pełnej rozdzielczości widać jakieś napisy/reklamy na budynkach/autach itd.
Btw - mi się ta paryska fotka podobaSmile


Czyściłem wszystkie napisy na is nie ma takich problemów tylko maja fioła na punkcie zabezpieczeń prawnych budynków i ludzi to fakt. No Shutterstock bardziej mi się podoba przynajmniej jest jakiś ruch i sprzedaż. Nie mogę zrozumieć dlaczego są odrzuty tego typu zdjęć i za każdym razem powód podają inny. Krew mnie zalewa jak mi podają ze za słaba ostrość, problem świetlny a w trzecim podejściu chcą zgodę modela. Może maja przesyt tego typu zdjęć i im się tak nie opłaca to. Robiłem wydruki i wszystko przygotowuje na 100% może chodzi by użyć coś w słowach klucz na słaba ostrość i no people Smile
Odpowiedz
Tak się Wam dobrze wiedzie, że nikt nie marudzi? Icon_razz


U mnie biedota dzisiaj, 2 szproty tylko Icon_sadIcon_sadIcon_sad
Odpowiedz
Jest tak cienko, ze człowiek cały dzień na jednym sucharku ... to i sił do narzekania brak Smile
Odpowiedz
(2015-02-24, 14:26:46)fotek napisał(a): Jest tak cienko, ze człowiek cały dzień na jednym sucharku ... to i sił do narzekania brak Smile

Zależy z czym ten sucharek .. może z kawiorem?Icon_wink
Odpowiedz
Coś kiepski ten ostatni tydzień lutego. Mogło by się w końcu ruszyć.
Odpowiedz
(2015-02-25, 17:44:14)hmc napisał(a): Coś kiepski ten ostatni tydzień lutego. Mogło by się w końcu ruszyć.

mogłoby... może popchnij Icon_wink
Odpowiedz
to jest zdecydowanie miesiąc szprot... nawet sporawo ich - ale przyzwyczaiłem się do wyższych kwot Icon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 68 gości