Ściana płaczu Shutterstock
Święta święta i po świętach chciało by sie napisać... ale u mnie święto cały czas... zaraz koniec wakacji.. jeszcze miesiąc i wszystko wróci do normy ;//
Odpowiedz
Listopad to jakiś dramat. Już prawie połowa miesiąca więc wnioski można wyciągać. jest na poziomie lipca albo i gorzej, jest więc duża szansa na najgorszy miesiąc w tym roku
Odpowiedz
(2014-11-13, 11:15:40)harley_ napisał(a): Listopad to jakiś dramat. Już prawie połowa miesiąca więc wnioski można wyciągać. jest na poziomie lipca albo i gorzej, jest więc duża szansa na najgorszy miesiąc w tym roku

tzn, że lipiec był bardzo dobry? Smile
Odpowiedz
(2014-11-13, 11:44:23)SHaiith napisał(a): tzn, że lipiec był bardzo dobry? Smile

nie. lipiec do tej pory był najgorszy ale listopad ma szanse pogorszyć ten wynik.
Odpowiedz
Rzeżol wrócił ze zwolnienia lub urlopu... skosił mi całą wrzutę ...45 fot poszło świzdu gwizduIcon_sadIcon_cry
Odpowiedz
nie przejmuj się, 2x z rzędu na niego trafiłam, ale już są wszystkie na swoim miejscu w PF Smile
Odpowiedz
(2014-11-13, 21:18:41)alga38 napisał(a): nie przejmuj się, 2x z rzędu na niego trafiłam, ale już są wszystkie na swoim miejscu w PF Smile

Matko a to łobuz przecież masz tak odjechane świateczne fotunie .. no nie teraz to się wnewrwiłam toż nie rzeżol tylko świr..
 moje świąteczne muszą zaczekać może w poniedziałek da radę wrzucić i nie trafic na tego nawiedzonego cenzora...Smile
Odpowiedz
Dziś nikt nie narzeka? U mnie straszna bryndza Icon_sad
Odpowiedz
u mnie też.. No to juz nas dwoje Icon_wink
Odpowiedz
dołączam sięIcon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 180 gości