Ściana płaczu Shutterstock
obyś canion1 miał rację, zobaczymy co ten tydzień przyniesie (chociaż jakoś specjalnie się nie przygotowywałem) Smile jak dla mnie może być tak jak w lipcu Icon_wink
Odpowiedz
(2014-08-18, 12:06:17)milosz napisał(a): obyś canion1 miał rację, zobaczymy co ten tydzień przyniesie (chociaż jakoś specjalnie się nie przygotowywałem) Smile jak dla mnie może być tak jak w lipcu Icon_wink

Don ma zawsze rację;]...jak powiedział że od dziś koniec posuchy tak od razu EL-a wpadła;]
Odpowiedz
ja tam zadnej Eli nie widzę Icon_sad
Odpowiedz
ja też nie Icon_sad Widocznie źle się przygotowaliśmy do tych sianokosów.
Odpowiedz
ja to po prostu nie mam talentu jak co niektórzy ... Icon_sad
Odpowiedz
Eli na horyzoncie nie ma, ale 3 tłuściutkie ODy już zawitały z rana Icon_cheesygrin

Ale gdzie te wielkie SODy? Icon_sadIcon_sadIcon_sad
Odpowiedz
(2014-08-18, 13:03:00)Wuja napisał(a): ja to po prostu nie mam talentu jak co niektórzy ... Icon_sad

obecny Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-08-18, 11:35:55)alga38 napisał(a):
(2014-08-17, 12:11:02)canion1 napisał(a): To już koniec letniego spadku. ufff. nie było tak źle. Dla tych którzy dobrze sie przygotowali do jesieni od jutra pora na sianokosy.

szczęśliwy ten, kto dzisiaj może powiedzieć, że to święta prawda...

Święta pra... a nie... przecież chwalimy sie w innym wątku Icon_cheesygrin

Ale pozalić sie muszę... juz popołudnie a tu żadnego wypasionego SOD-a nie ma Icon_sad
Odpowiedz
ja tu żadnego SODa nie widzę Icon_sad
Odpowiedz
ja tam widzę tylko kolejny dołek ... końcowowakacyjny, albo wczesnojesienny Icon_sad jak była kicha tak jest kicha Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 140 gości