Ściana płaczu Shutterstock
Czyli przełamać gniotofobię i postawić na ilość... W sumie ma sens, skoro "gniotofobia" skutkuje wrzucaniem paczek po kilkanaście obrazków, z których przechodzi góra kilka...
Odpowiedz
No to niedługo będzie 400 000 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A ranek tak fajnie się zapowiadał cyt. pewnego rolnika " tak dobrze żarło i zdechło" koniec cytatu Smile
Odpowiedz
U mnie dzisiaj sobotaIcon_rolleyes
Odpowiedz
u mnie zarówno sobota jak i niedziela mimo swojej beznadziei były lepsze niż dzisiajIcon_sad(
Odpowiedz
U mnie weekend i dziś totalne dno...3DL od soboty..szkoda nawet w takich okolicznościach brac się do robotyIcon_frownIcon_cry
Odpowiedz
Kuźwa...coś pomieszali na SS. Nie dość, że nic się nie sprzedaje, to jak już się sprzeda to jakieś stare zdjęcia, których nikt nigdy jeszcze nie kupił. A moje popularne foty leżą nie tknięte Icon_rolleyes
Odpowiedz
(2014-08-04, 16:09:31)AndyCandy napisał(a): Kuźwa...coś pomieszali na SS. Nie dość, że nic się nie sprzedaje, to jak już się sprzeda to jakieś stare zdjęcia, których nikt nigdy jeszcze nie kupił. A moje popularne foty leżą nie tknięte Icon_rolleyes

Dokładnie to samo zauważyłem u siebie.
Odpowiedz
koszmar. W NY już dobrze po jedenastej a tu do 100Dli hektar z kawałkiem Icon_sad
Odpowiedz
(2014-08-04, 17:18:40)Picmax napisał(a):
(2014-08-04, 16:09:31)AndyCandy napisał(a): Kuźwa...coś pomieszali na SS. Nie dość, że nic się nie sprzedaje, to jak już się sprzeda to jakieś stare zdjęcia, których nikt nigdy jeszcze nie kupił. A moje popularne foty leżą nie tknięte Icon_rolleyes

Dokładnie to samo zauważyłem u siebie.

Może to taka ich celowa zagrywka... bo na Shutterstock zawsze największe szanse maja te najnowsze foty więc może jest teraz miszmasz albo na odwyrtkęSmileżeby te stare foty nie spleśniały w magazynie starociIcon_mrgreen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 85 gości