Ściana płaczu Shutterstock
Ajajaj... słoneczko już wysoko, a tu nic nawet nie kapie Icon_sad
Odpowiedz
Jak się utrzyma taka tendendencja to niedługo zacznie kapać .... tylko z nosa Icon_wink Dzień dobry wszystkim.
Odpowiedz
Jak tak dalej będzie szło to my będziemy musieli płacić za to, że nasze zdjęcia leżą i nic sobie z tego nie robią :/
Odpowiedz
O.....jak wspaniale mi się dzień zaczął :/ Nie dość, że nic nie kapie, to jeszcze mi wcięło z Fotolia 25 C. Jakiś cymbał zapłacił lewą kartą i stówka w plecy :/
Odpowiedz
(2014-07-16, 08:15:55)alga38 napisał(a): O.....jak wspaniale mi się dzień zaczął :/ Nie dość, że nic nie kapie, to jeszcze mi wcięło z Fotolia 25 C. Jakiś cymbał zapłacił lewą kartą i stówka w plecy :/

Jak tak zrobił, to wcale nie jest cymbał.

Z drugiej strony współczuję straty kasy na waciki.
Odpowiedz
(2014-07-16, 08:15:55)alga38 napisał(a): O.....jak wspaniale mi się dzień zaczął :/ Nie dość, że nic nie kapie, to jeszcze mi wcięło z Fotolia 25 C. Jakiś cymbał zapłacił lewą kartą i stówka w plecy :/

Kilka dni temu miałem podobnie... kilkadziesiat cenciaków mi wcięło.
Ale nie jest źle... coś zaczęło kapać Smile
Odpowiedz
ależ nędza.
Odpowiedz
muszę powiedzieć że u mnie też kiszka
Odpowiedz
Z nadzieją na lepsze, które ma nadejść porównałam sobie ubiegłoroczny lipiec i sierpień. Niestety wyglądają tak samo źle...
Dopiero od września "maszyna" powoli się rozkręca...
Tymczasem, na obecną chwilę bida straszna.....
Odpowiedz
Alga chciałem zapisać że mam nadzieje ze tak będzie ale ja już CI nie wierzę. prognozowałaś mi niedawno wysyp dmuchawcowych elek i dupa. nic się nie dziejeIcon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości