Ściana płaczu Shutterstock
tylko pytanie czemu lub komu to wszystko ma służyć. z dnia na dzień jest gorzej. jak już coś się sprzeda to faktycznie jakis 'wynalazek'. szkoda roboty normalnie
Odpowiedz
Trochę odpocząłem od stocków, w końcu wakacje Icon_wink
Czas ponarzekać - bieda straszna.
Odpowiedz
Masakra, tak potasowali że od czterech dni mam po 1 DL. My tracimy, ale oni też, mam nadzieję że szybko się ockną.
Odpowiedz
Godzina 15:00 1 DL. W popularnych mam dzisiaj zaakceptowane zdjęcia, niedawno zaindexowane. Koniec świata!
Odpowiedz
gdyby nie ilość dli to tylko sie cieszyc że ledwo dodałeś i juz w popularnych. tylko jest jeden haczyk. może się okazać że tylko u Ciebie w popularnych są, a inni widza co innegoSmile
Odpowiedz
U mnie nedza, chyba najgorszy dzien w tym miesiacu (nie licząc weekendów)
Odpowiedz
A u mnie licząc weekendy...co śmieszniejsze (albo i nie) na tą chwile nawet najgorszy dzień roku.
Odpowiedz
(2014-07-15, 15:55:38)fotorince napisał(a): A u mnie licząc weekendy...co śmieszniejsze (albo i nie) na tą chwile nawet najgorszy dzień roku.

Co z podwyzką?
Odpowiedz
Sławciu napisałem-najgorszy dzień roku.
Ale szansa jest (2 szproty) tylko co mi z tego z "taką" sprzedażą;/
Odpowiedz
Ano i ja zauważyłem, że wynalazki się sprzedają ale stałe punkty programu też mi idą. Oj ciężko będzie dzienną średnią 10 dl utrzymać przy tej bryndzy pogłębiającej się. A już zaczynało to nie najgorzej wyglądać. 2 dl do tej pory nie napawają zbytnim entuzjazmem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości