Ściana płaczu Shutterstock
U mnie US to też jakieś 25 %
Odpowiedz

Hehe... nie wiesz ilu sie już rzuciło z ostatniego piętra albo wystawiło apraty na licytacje... może lepiej nie mów, aby wiecej strat nie było
[/quote]

Skakać z okna nie zamierzałem, ale tupecik poleciał..................
Odpowiedz
(2014-07-03, 15:43:51)MaxyM napisał(a): Weźcie pod uwagę, że w US jest długi weekend i żaden normalny człowiek nie myśli o pracy... Smile


to kiedy oficjalnie przestajecie pić? Icon_wink można na poniedziałek szykować upload?

(2014-07-03, 12:27:39)MiguelAngelo napisał(a): Ten miesiąc zapowiada się wprost dramatycznie...

u mnie wprost przeciwnie
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia wiem, że wtorek będzie bardziej korzystny. Icon_wink
Poniedziałki są od trybu zombie.
Odpowiedz
Jak bym wiedział, że cały miesiąc będzie jak te 3 dni to bym tu ani razu nie napisał nic Smile
Odpowiedz
(2014-07-03, 15:43:51)MaxyM napisał(a): ...w US jest długi weekend i żaden normalny człowiek nie myśli o pracy... Smile

Kilku pracusi mi sie jednak trafiło... jacyś nienormalni? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Pracują pracują Smile niolox co masz na myśli? bo strasznie zagmatwałeś.
Odpowiedz
Oj tam zagmatwałem od razu. Gbyby przez cały miesiąc szło jak przez te 3 dni to bym nie pisał na ścianie płaczu - czyli w wolnym tłumaczeniu to były dobre 3 dni bez powodów do narzekania Smile W sumie trzeci jeszcze trwa ... u mnie w USA na zapas chyba kupują dzisiaj.
Odpowiedz
(2014-07-03, 22:10:47)niolox napisał(a): .... to były dobre 3 dni bez powodów do narzekania Smile ...

Nigdy nie jest tak dobrze, aby nie mogło byc lepiej, np bo.... znowu dzień bez EL-ki i/lub wypasionego SOD-a
Odpowiedz
Gdzie ta imprezka, że tutaj tak cicho Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości