Ściana płaczu Shutterstock
Może słabo sprzedaje się na stokach przez Mundial?
Odpowiedz
O ile czerwiec zaczął się rekordowo to od kilku dni ... dołączam do głębokich narzekań, nawet wrzutka 100 zdjęć nic nie dała, bo połowę odrzucili a druga połowa się nie sprzedała ani razu Icon_sad Kiedy planowany powrot Shutterstock do formy?Smile
Odpowiedz
(2014-06-13, 13:02:33)MattZ90 napisał(a): Mam nadzieję, że gdy osiągniemy dno to potem mocno się od niego odbijemy Icon_wink

Gorzej, gdy na dnie natkniemy sie na muł Smile
Odpowiedz
a jeszcze gorzej będzie jak zapadniemy się po uszy w tym mule i zaczniemy robić przysiady Icon_wink
Odpowiedz
(2014-06-13, 13:54:10)fotek napisał(a):
(2014-06-13, 13:02:33)MattZ90 napisał(a): Mam nadzieję, że gdy osiągniemy dno to potem mocno się od niego odbijemy Icon_wink

Gorzej, gdy na dnie natkniemy sie na muł Smile

albo tak się od niego odbijemy że stracimy przytomność Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-06-13, 13:54:10)fotek napisał(a): Gorzej, gdy na dnie natkniemy sie na muł Smile

Mnie dziś muli niemiłosiernie :/ Icon_cheesygrin
Albo.. zejdziemy na dno a tam... GregorK Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-06-13, 14:00:55)ambrozinio napisał(a):
(2014-06-13, 13:54:10)fotek napisał(a): Gorzej, gdy na dnie natkniemy sie na muł Smile

Mnie dziś muli niemiłosiernie :/ Icon_cheesygrin
Albo.. zejdziemy na dno a tam... GregorK Icon_cheesygrin

mówiłem już, że Ci się nie uda z tą poduszką ? Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
:=)
Trele morele, turkus może nie jak turkus ale zmylił mnie kolor na wyświetlaczu w aparacie przy drugim podejściu (przy neutralnym świetle).. po zrzuceniu na kompa nie wygląda tak źle Icon_razz Fakt... to nie pięknie naświetlony/oświetlony packshot ale daje radę Icon_cheesygrin .. nie załamałem się jeszcze!

A tak po za tym to straszna dziś lipa :/
Odpowiedz
dziś to ze 30 m tego mułu + gruba warstwa grząskiego piachu Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ale nigdzie się nie ruszaj! Idziemy do Ciebie! Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: canvasblejt, 180 gości