Ściana płaczu Shutterstock
Dziś muszę dołączyć do grona narzekających, od 2 tygodni nie dokarmiam stwora i są efekty - bida ;/
Odpowiedz
Ja tam dokarmiam regularnie, a dzisiaj mogę śmiało zaśpiewać "Mniej niż zerooo!!!!"
Odpowiedz
(2014-06-12, 12:56:08)mmlolek napisał(a): Ja tam dokarmiam regularnie, a dzisiaj mogę śmiało zaśpiewać "Mniej niż zerooo!!!!"

Może karmisz Go niestrawnym "jedzeniem"
Odpowiedz
Na to wychodzi, teksturki jakoś się sprzedają, za to jedzonko średnio. Próbowałem trochę ożywić portfolio, żeby nie było takie monogamiczne. Chociaż głodny nie chodziłem, bo przy okazji każdy w domu coś skubnął ze stolika Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Niestrawnym to może nie, bardziej mdłym Smile Jakoś takoś bezpłciowo trochę wyszło. No bieda lekka dzisiaj to fakt niezaprzeczalny.
Odpowiedz
U mnie amatorszczyzna w każdym calu Icon_cheesygrin. Nie wiem jak z twoim portfolio jeszcze nie załapałeś Elki lub tłuściocha.
Jakościowo moje zdjęcia do twoich dzieli ogromna przepaść. Nieznane są gusta kupujących, czasem gniot łatwiej sprzedać niż dzieło sztuki.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Kompozycje masz spoko, tylko światło ogarnąć bo fotki wyglądają jak z namiotu bezcieniowego a żarcie raczej nie lubi takiego światła wg mnie. Co do tego, że łatwiej gniota sprzedać niż dzieło sztuki to się zgodzę ale nie każdemu do szczęścia wystarcza fotka kartki papieru Icon_wink Mnie bardziej kręci stawianie sobie wyzwań i samodoskonalenie się niż pykanie fotek czego popadnie w nadziei, że parę $ wpadnie. A zmuszać się nie lubię Smile Wolę zrobić jedną dobrą fotkę niż 20 jakiś. Stocki to dla mnie zabawa, bardziej celuję w klientów stacjonarnych a oni zazwyczaj nie zlecają fotek kartek czy kory drzew Smile Ale nie o tym ten wątek. Bieda dzisiaj straszna Icon_wink
Odpowiedz
(2014-06-12, 17:16:03)niolox napisał(a): Kompozycje masz spoko, tylko światło ogarnąć bo fotki wyglądają jak z namiotu bezcieniowego a żarcie raczej nie lubi takiego światła wg mnie. Co do tego, że łatwiej gniota sprzedać niż dzieło sztuki to się zgodzę ale nie każdemu do szczęścia wystarcza fotka kartki papieru Icon_wink Mnie bardziej kręci stawianie sobie wyzwań i samodoskonalenie się niż pykanie fotek czego popadnie w nadziei, że parę $ wpadnie. A zmuszać się nie lubię Smile Wolę zrobić jedną dobrą fotkę niż 20 jakiś. Stocki to dla mnie zabawa, bardziej celuję w klientów stacjonarnych a oni zazwyczaj nie zlecają fotek kartek czy kory drzew Smile Ale nie o tym ten wątek. Bieda dzisiaj straszna Icon_wink

Masz może pf na jakimś forum fotograficznym?
Odpowiedz
Z tym światłem to rzeczywiście mam problem. Niedawno kupiłem zestaw lamp Quantum i powoli się uczę.
Muszę się jeszcze nauczyć nad nim panować, poszukać jakiejś lektury w necie.
Właśnie doszedł mi drugi followers, czyja to sprawka Smile
Odpowiedz
Nie moja Smile kolega Shaiith gdzieś pisał fajnie na forum. Pogrzeb trochę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości