Ściana płaczu Shutterstock
(2014-06-02, 15:06:14)milosz napisał(a): fajnie się czasem czyta ten wątek Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Smile
u mnie nie tak źle dziś, już 3 OD

tu nie miejsce na chwalenie się ! Icon_eek
______________
:twisted:
Odpowiedz
W sumie to już pod koniec maja chciałem zaprzestać narzekania, bo nie było źle (jak na mój poziom), ale od soboty to jest żenada jakaś niepospolita... Dawno tak niskiego poziomu nie miałem... Aż się mi odechciewa obrabiać nową paczkę...
Odpowiedz
szkoda gadać... Icon_sad
Odpowiedz
Szkoda... dobrze, ze chociaz 4-centówki kapią Smile
Odpowiedz
(2014-06-02, 23:01:51)fotek napisał(a): Szkoda... dobrze, ze chociaz 4-centówki kapią Smile

Kapią powiadasz.......

Kap, kap płyną łzy............
Odpowiedz
Icon_cry Tak źle to chyba nie było nigdy!!!
Odpowiedz
(2014-06-03, 07:08:13)ambrozinio napisał(a): Icon_cry Tak źle to chyba nie było nigdy!!!

Ciesz się z tego co jest, bo będzie gorzej Smile
Odpowiedz
Ciesze się bardzo z tego okrągłego zera! Niedługo będą nam otwierać portfolia dwa razy w tygodniu na dwie godzinki Icon_cry

A swoją drogą.. musi być źle.. bo przecież gdyby nie było narzekania to jakim narodem byśmy byli Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-06-03, 07:34:11)ambrozinio napisał(a): Ciesze się bardzo z tego okrągłego zera!

No tak... teoretycznie gorzej być nie może. Ale u mnie tylko jedna szprota a dzień się dopiero zaczął, wiec... ciesz się, ze jeszcze ponad 22 godziny sprzedaży Smile
Odpowiedz
słońce już wysoko na niebie a tu bieda straszna ani Elki ani SoDa Icon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości