Ściana płaczu Shutterstock
jakbyś poszedł na kurs stylizacji żywności, który był w Gdańsku, to te 10$ miałbyś w kieszeni Icon_wink
Odpowiedz
(2014-05-30, 13:14:25)GregorK napisał(a): moja osobista stylistka kasuje 60% przychodu ze skoków czyli jakieś $10 / miesiąc. da się wytrzymać Icon_cheesygrin

Biorąc pod uwagę że minimalna wypłata to 75$ więc albo dokładasz do biznesu płacąc jest z kasy na boku albo masz ciepliwą asystentkę która czeka poł roku na kaseSmile
Odpowiedz
(2014-05-30, 13:24:53)alga38 napisał(a): jakbyś poszedł na kurs stylizacji żywności, który był w Gdańsku, to te 10$ miałbyś w kieszeni Icon_wink

nic podobnego, skubała by mnie z innego powodu Icon_cheesygrin

(2014-05-30, 13:34:55)harley_ napisał(a):
(2014-05-30, 13:14:25)GregorK napisał(a): moja osobista stylistka kasuje 60% przychodu ze skoków czyli jakieś $10 / miesiąc. da się wytrzymać Icon_cheesygrin

Biorąc pod uwagę że minimalna wypłata to 75$ więc albo dokładasz do biznesu płacąc jest z kasy na boku albo masz ciepliwą asystentkę która czeka poł roku na kaseSmile

wypłacam raz na 2 miesiące Icon_cheesygrin , a że stoki to biznes do którego się dopłaca to dopłacam Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-05-30, 13:24:53)alga38 napisał(a): jakbyś poszedł na kurs stylizacji żywności, który był w Gdańsku, to te 10$ miałbyś w kieszeni Icon_wink

Baa... ale jak sobie poradzić z wbudowanym leniem?
Odpowiedz
A ja ponarzekałem i jeden DL wpadł! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ja od wczoraj narzekam i dupa
Odpowiedz
A u mnie drugi dl!! Ale to wciąż za mało!!!!!
Odpowiedz
A u mnie 1 OD 1.88 i 2 szproty 0.25, bieda ... i jeszcze wizja weekendu. Może chociaż się uda coś pofocić.
Odpowiedz
Gdyby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.......

Zawsze podziwiam leniwca australijskiego, że mu się to nie znudzi.

Nie jest źle, maj poszedł na $ rekord.

Wszak wiosna i wszystko rozkwita.
Odpowiedz
Ale kicha... miesiąc sie kończy, a tu żadnej EL-ki... stocki sie kończa Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 193 gości