Ściana płaczu Shutterstock
o Radzio Smile jak tam ... ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
bida i tyle
Odpowiedz
żadna bida mam dziś tłustego SoDzika Icon_cheesygrin za całe 33 Icon_cheesygrin .... centy
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-04-27, 12:34:29)GregorK napisał(a): żadna bida mam dziś tłustego SoDzika Icon_cheesygrin za całe 33 Icon_cheesygrin .... centy

pogratulować koledze.

U mnie bieda - jeszcze tak mało Dli nie miałem jak dzisiaj. Icon_sad
Odpowiedz
(2014-04-27, 12:31:50)GregorK napisał(a): o Radzio Smile jak tam ... ?

Słabo Panie GrzesiuSmile. nie widzę jakiegoś progresu. ale co zrobić. jeszcze się nie poddaje.Smile może się na majówkę na jakieś wspólne focenie umówimy?
Odpowiedz
(2014-04-27, 12:45:09)harley_ napisał(a): może się na majówkę na jakieś wspólne focenie umówimy?

nie widzę przeciwwskazań Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
................piszecie, że jest weekendowe dno....
co mam napisać grzebiąc się w 15 metrowym mule........
Odpowiedz
(2014-04-27, 13:12:10)Picmax napisał(a): grzebiąc się w 15 metrowym mule........

trochę ciemno ale może dam się jakieś ciekawe foty zrobić ? zamulone backgroundy Icon_wink
Odpowiedz
ja dziś od rana ultramacro robię studyjne z heliosem i pierścieniami Icon_razz , dla odmiany po wczorajszych 14h focenia na weselu Icon_razz Przynajmniej pogoda sprzyja siedzeniu w domu !
Odpowiedz
Jako, że to jest najczęściej odwiedzany przez Was wątek, chciałbym zapytać, czy podpisujecie model/property release dla każdego stocka osobno (na ich "firmowych" formularzach), czy macie swój jeden, uniwersalny - akceptowany przez wszystkie stocki? A co do wątku głównego, to też dziś ZERO...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości