Ściana płaczu Shutterstock
(2014-04-25, 14:19:29)Esdras napisał(a): A wczoraj jak było???Smile

wczoraj też nędza
nawet 100Dli nie było Icon_sad
Odpowiedz
(2014-04-25, 14:20:56)Wuja napisał(a):
(2014-04-25, 14:19:29)Esdras napisał(a): A wczoraj jak było???Smile

wczoraj też nędza
nawet 100Dli nie było Icon_sad

No właśnie... stocki sie kończą Smile
Odpowiedz
(2014-04-24, 19:57:24)milosz napisał(a):
(2014-04-24, 18:41:08)alga38 napisał(a): Bo to jest klucz do sukcesu
(2014-04-17, 12:13:01)SHaiith napisał(a):
(2014-04-17, 11:37:48)alga38 napisał(a): dobre zdjęcia=duża ilość kupujących i followers=duża ilość pobrań= dużo $$$$$ Smile Gratki

Dokładnie TAK, zgadzam się w 100%. Obecnie mam 52 fallowerów i jak wrzucam nowa paczkę to od razu idą jak ciepłe bułeczki. I nie ważne czy to piątek czy poniedziałek.

ja mam obecnie trochę inną politykę, którą za kilka miesięcy zmieniam na waszą... bo już mi się powoli nie chce i osiągam też troszkę większy pułap $ niż założyłem rok temu. obecnie cisnę totalnie na ilość (machnąłem ponad 8000 zaakceptowanych plików od kwietnia zeszłego roku), przez rok zwiększyłem zarobki o około 600%. nie chciało mi się bawić w dobre foty -bo ze słabymi w dużej ilości też się da- tylko że chyba łatwiej i szybciej Icon_wink to pewnie zła polityka była... zobaczymy co się zmieni jeśli zacznę wrzucać za jakiś czas lepsiejsze foty w małych ilościach (chyba, że się okaże że nie umiem robić lepszych)

Jestem tutaj od niedawna, na stockach od 2011 ale traktuję to jako hobby. Mam aktualnie 643 pliki w portfolio i moim skromnym zdaniem lepiej iść w jakość niż ilość. W zeszłym miesiącu miałem 578 DLi co dało mi 341$ z samego SS. Wydaje mi się że to dobry wynik przy tej liczbie zdjęć. Ostatni próg podwyżki 10.000 $ chyba przekroczę w czerwcu ( mam nadzieję Icon_wink ) Moja taktyka to wybieranie najlepszych ujęć, staram się nie wysyłać podobnych fotek gdzie, jak to chyba Niolox napisał, widelec jest przesunięty o 1cm dalej niż na poprzednim ujęciu Smile Zresztą "food" jest u mnie sporadycznie. Nie mam czarów w portfolio ale nie mogę go Wam pokazać Smile W każdym razie mam prawie same zdjęcia, ledwie kilka ilustracji ale żadnych wektorów.
Odpowiedz
microship, twój wpis zawarty jest w jednym zdaniu : http://www.youtube.com/watch?v=tjqH_xlJMPQ Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
ja też mam jakieś 600zdjęć reszta to przesunięcia o 1cm Icon_cheesygrin
Odpowiedz
hehheh Smile Ja może z 650
Odpowiedz
Oooo.. Dobre, dzięki Smile Moje portfolio jest tak naprawdę proste i tematy są na wyciągnięcie ręki ...
Nie wysyłam zdjęć szmatek, ręczników i tym podobnych Smile
Odpowiedz
ja jestem tylko na Shutterstock praktycznie i za trochę ponad 300$ nie bawił bym się w to Smile szczególnie z takim wynikiem po 3 latach- mnie na to by nie było narazie stać... dalej upieram się, że lepiej pocisnąć ostro przez jakiś czas, przymykać oko i mieć z tego jakiś konkretny grosik (bo w tej zabawie chodzi o kasę chyba). jak już jest jakiś konkretny pułap osiągnięty to można bawić się w sztukę... zresztą każdy robi jak chce i jak może Icon_wink
teraz mam gorszy problem, który wraca co kilka miesięcy... - czy rozwijać inne stocki czy nie... i jeśli tak to kto to wszystko otaguje ;/
Odpowiedz
Hehe... Wuja, ja mam serio 643 pliki Smile Jak pokażę portfolio to wtedy szlag trafi moją niszę Smile A poza tym to stocki się kończą.....
Odpowiedz
Tajemnicę zawodową trzeba uszanować Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości