Ściana płaczu Shutterstock
same jaja schodzą za cenciki, wszystko inne leży i kwiczy :/
Odpowiedz
(2014-04-18, 12:06:06)alga38 napisał(a): same jaja schodzą za cenciki, wszystko inne leży i kwiczy :/

Aaaaa... to dlatego taka kicha, bo nie mam jaj... na zdjęciach Smile
Odpowiedz
Biednie bardzo się zanosi.
Odpowiedz
moich jaj nikt nie chce, tych na zdjęciach rzecz jasna Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Wczoraj wieczorem przyjęli zdjęcia, a jeszcze nie ma w portfolio :/
Moich jaj też nikt nie chce Smile
Odpowiedz
Ja od tygodnia mam problem z new content, wrzucam rekordowo duże paczki po 50-60 zdjęć, przyjmują 95% i to w dobrze wycelowanych godzinach i zero DL nowych zdjęć, same starocia odkopują. Może idzie wiosna i teraz pora na zieloną trawkę i świąteczne jajeczka a nie "grunge wall texture" Icon_razz (choć z drugiej strony te odkopywane starocia to też jakieś rusty metal surface itp Icon_razz )
Odpowiedz
szakalikus mam tak od zawsze Icon_cheesygrin no cóż stocki się kończą.
Nawet jednego SoDa nie ma pewnie za karę że marudziłem na te po 0,38$ Icon_sad
Odpowiedz
ilość nie gra już pierwszych skrzypiec. Fabryk i tak sie nie dogoni ilościowo. lepiej już zrobić kilka kreatywnych perełek niż wagon tego co na stockach zalega i gnije tonami. Oczywiście jest bariera psychiczna która nie tak łatwo pokonać. Jęsli ktoś ładował po100-200 tyg to upload 20 wzbudza uzasadniony dyskomfort. Ale akurat mamy świąteczną przerwę wiec można dokonać korekty workflow
Odpowiedz
Często na forum można spotkać się z narzekaniem, że perełki przepadają gdzieś w gąszczu a sprzedają się najmniej oczekiwane gniotki. Ja perełek nie posiadam, aczkolwiek wrzuciłem kilka krajobrazów z Lofotów w Norwegii i nie sprzedały się ani razu, a odcisk opony na piasku, czy też podrapana blacha z piekarnika sprzedaje się regularnie, także to chyba zależy od szczęścia ? Icon_razz

Albo lepszy przykład: zrobilem całą sesję związaną z winem :

[Obrazek: stock-photo-home-made-wine-on-vintage-pa...746256.jpg]

[Obrazek: stock-photo-home-made-wine-on-vintage-pa...746262.jpg]

[Obrazek: stock-photo-home-made-wine-on-vintage-pa...746268.jpg]

Wszystkie 0 DL.

Dalej prezentuje jedno z najbardziej popularnych zdjęć w moim portfolio z tej samej sesji (nawet nie wiem czemu je wrzuciłem i dlaczego je tak wykadrowałem z tym paskiem cienkim czerwonym na górze Icon_razz ).
Jedyne co może kupca zachęcić do zakupu tego zdjęcia to chyba pusta przestrzeń z boku? Na jakiś tekst? Bo ogólnie zdjęcie ma niską wartość komercyjną (klienci najwyraźniej uważają inaczej, lub też przeglądarka która te zdjęcie wypozycjonowała)

[Obrazek: stock-photo-wine-bottle-from-top-on-patt...362941.jpg]

Także już mnie chyba nic nie zaskoczy na shutter i idę w ilość Smile
Odpowiedz
(2014-04-18, 15:04:23)szakalikus napisał(a): [...]idę w ilość Smile

j/w i wychodzę na tym lepiej, niż przypuszczałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości