Ściana płaczu Shutterstock
(2014-04-11, 20:44:14)fotek napisał(a): A zaprosiłas ja na kawę? Bo może o takiej oczywistości zapomniałaś?

Kobiety lubią udawać niedostępne i się droczyć. Im bardziej ci zależy, tym bardziej udają niedostępne. Ja kiedyś nawet nie wiedziałem o istnieniu Elki, to sama przyszła, przedstawiła się, sprawiła że się rozradowałem od ucha do ucha, a kiedy już ją polubiłem, to przestała się pojawiać i chodzi do innych. Ot taka kobieta z tej Elki.
Odpowiedz
(2014-04-11, 20:44:14)fotek napisał(a):
(2014-04-11, 20:30:19)oxygenka napisał(a): .a teraz poczekam..na Elkę SODa..albo cósik w tym styluSmile

A zaprosiłas ja na kawę? Bo może o takiej oczywistości zapomniałaś?

Już kumam.... wyszło na to ze jestem mało gościnna..już lecę zrobić kawę..dobre ciacho albo pączka.. no i może jakies winko;. i czekam na ElunięSmileSmile .... może w końcu do mnie wpadnie..Smile
Odpowiedz
Elki są fajne ale bardzo nie stałe w uczuciachSmile czasem wpadają codziennie a czasem obrażają się na tygodnieIcon_sad
Odpowiedz
Hmm a może zmienić fotkę na profilu na Shutterstock na: w gajerze z wyżelowanymi włosami i puszczający oko Smile Może tak ją zwabię na wieczór Smile
Odpowiedz
(2014-04-11, 21:20:36)niolox napisał(a): Hmm a może zmienić fotkę na profilu na Shutterstock na: w gajerze z wyżelowanymi włosami i puszczający oko Smile Może tak ją zwabię na wieczór Smile

A może, zobaczysz ją odjeżdżającą z jakimś motocyklistą w skórzanej kurtce. Wtedy kupisz sobie motor i skórę a ona z kolei umówi się z jakimś frajerem w garniaku z litrem żelu na włosach...
Lepiej robić swoje i się nie zastanawiać, a kiedy będziesz się najmniej spodziewać, to sama wpadnie bo będzie się zastanawiać czemu straciła twoje zainteresowanie jej osobą Icon_wink
Odpowiedz
hehheh, ale macie fajne dialogi, jakie przemyślenia na temat kobiet... no no Smile


(2014-04-11, 20:50:05)oxygenka napisał(a): Już kumam.... wyszło na to ze jestem mało gościnna..już lecę zrobić kawę..dobre ciacho albo pączka.. no i może jakies winko;. i czekam na ElunięSmileSmile .... może w końcu do mnie wpadnie..Smile

Oxygenko, tylko to sfoć, bo nie przyjdzie Icon_wink
Odpowiedz
Może dziś ja zacznę....Już 9 -ta, a tabela pusta Icon_sad
Odpowiedz
jaka dziewiąta ? godzina postu to 6:59:05 Icon_cheesygrin czyli raptem 59 min od przeładowania Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
ustaw sobie czas w profilu
Odpowiedz
jaka by nie była dalej pusta. Ranna kawa wypita bez Eli
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości