Ściana płaczu Shutterstock
A mnie wywalili całą pakę edytoriali!!!! eeeee trudno, i tak pewnie by sie nie sprzedawały Smile
Odpowiedz
Grzesiu powinien mieć swoją własną ścianę płaczu wtedy moze by był zadowolony

a na Shutterstock dalej nędza Icon_sad
Odpowiedz
a z czego mam niby być zadowolony ? zdjęcia do bani to i sprzedaży nie ma.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Sławek, on tak sobie żartuje z nas, prawda?
Odpowiedz
To raczej Wy ze mnie ...
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-03-31, 18:32:00)alga38 napisał(a): Sławek, on tak sobie żartuje z nas, prawda?

On tak ... nie, tego nie mogę napisać na publicznym forum Smile
Odpowiedz
U mnie szczęście w nieszczęściu jest takie, że z miesiąca na miesiąc (od 7 miesięcy działalności) jest coraz więcej DL. Mimo wszystko przyrost ich liczby nie jest adekwatny do ilości dodawanych zdjęć Icon_razz ( średnio dodaje 250 zdjęć miesięcznie i średnio 20 DL więcej każdego miesiąca). Miałem nadzieję, że będzie to rosnąć do kwadratu, niestety bez pracy nie ma kołaczy Smile Trzeba zwiększyc ilość dodawanych fotek x2, żeby za kilka lat być zadowolonym z efektów Icon_razz (oczywiście do tej pory padną stocki, jak wszyscy tutaj wróżą Icon_razz )
Odpowiedz
Ostatnie narzekanie w tym miesiącu coby w przyszłym było lepiej Icon_cheesygrin

Oj jaka bieda i cienizna, stocki się kończą.... Icon_sad Jak tak dalej będzie to nici z nowego hasselblada Icon_sad
Odpowiedz
przyłączam się do lamentu i płaczu Smile
Razem ze stockami miesiąc się kończy.
Odpowiedz
(2014-03-31, 23:02:00)Wuja napisał(a): Jak tak dalej będzie to nici z nowego hasselblada Icon_sad

Ja miałem w planach kupić w kwietniu RED`a za marcową wypłatę i przerzucić się na filmy stockowe, ale to chyba dopiero w maju Icon_sad Icon_wink

nimnull masz po sortowaniu NEW same białe teksturki, aż tak dobrze idą mimo niewielkiego zróżnicowania ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości