Ściana płaczu Shutterstock
U mnie fantastycznie ...










po 1 DL przez 3 dni Icon_lol

jutro biorę klamoty i śmigam na Trzy Korony, Sokolicę lub Wysoki Wierch - ostatni dzień przedłużonego weekendu i może na wschód słońca wreszcie pogoda będzie jako taka Smile

pozdrawiam Mirek
Odpowiedz
Cytat:ręce mi opadły po tym jak wczoraj miałem drugi dzień w tym miesiącu bez demanda

Tobie ręce, a mi szczena. W tym miesiącu miałem tylko jednego demanda Icon_cry
W ogóle po podwyżce przestały mi wpadać, przed pojawiały się dość regularnie.
Odpowiedz
Ja to chyba jak Nimnull muszę gdzieś śmignąć, porobić coś nowego, innego bo ostatnie dni to tragedia Icon_sad
Odpowiedz
(2014-03-17, 21:28:43)mmlolek napisał(a): W ogóle po podwyżce przestały mi wpadać, przed pojawiały się dość regularnie.
Nie strasz ;[
Odpowiedz
strasznie słaby ten marzec. a miało być tak pięknie.
Odpowiedz
Ja mam moje 57 fotek tydzień z kawałkiem dopiero i 13 dl (każda fotka inna), nie wiem czy to źle czy dobrze ale mogło by być więcej Smile
Odpowiedz
(2014-03-18, 17:13:21)niolox napisał(a): Ja mam moje 57 fotek tydzień z kawałkiem dopiero i 13 dl (każda fotka inna), nie wiem czy to źle czy dobrze ale mogło by być więcej Smile

to chyba dobry wynik..Icon_wink
Odpowiedz
(2014-03-18, 17:13:21)niolox napisał(a): Ja mam moje 57 fotek tydzień z kawałkiem dopiero i 13 dl (każda fotka inna), nie wiem czy to źle czy dobrze ale mogło by być więcej Smile

marzenie mieć 13Dli z każdych 57 fot w tydzień, eeh
Odpowiedz
Sprostowanie 15 Smile coś dzisiaj kupują jakoś. 4 dl dzisiaj. A ja myślałem, że to lipny wynik. Czuję się podbudowany. Trzeba brać się dalej za robotę.
Odpowiedz
Ale nedza... nawet do narzekania nie mam motywacji Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 45 gości