Ściana płaczu Shutterstock
100 DL dziennie? wtf ! Brzmi tak nierealnie .... Icon_sad Przyznawać się kto tyle ma oprócz SHaiith ! Icon_razzIcon_razz
Odpowiedz
(2014-02-27, 00:25:25)szakalikus napisał(a): 100 DL dziennie? wtf ! Brzmi tak nierealnie .... Icon_sad Przyznawać się kto tyle ma oprócz SHaiith ! Icon_razzIcon_razz

wątek o wymuszaniu zeznań trzeba dopiero założyć


ale jak już jestem to ponarzekam:
no ja dziś jeszcze nie mam 100Dli Icon_sad
Odpowiedz
hehe, wiele osób z tego FORUM spokojnie ma ponad 100 i więcej dziennie
Odpowiedz
Wczorajsze narzekanie pewien efekt przyniosło, więc dziś jest jeszcze większa bieda i jeszcze większa nędza Icon_wink
Pozdrawiam Mirek
Odpowiedz
Może dzisiaj ja ponarzekam i coś to pomoże. godzina prawie 10 a ja nie mam ani 100 ani 10 ani nawet 1 sztuki.
Odpowiedz
Radku, EL-kę miałeś to daje jakieś 84 DL-e, więc można rzec, że dostałes DL-e na kredyt Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-27, 10:41:07)harley_ napisał(a): ... a ja nie mam ani 100 ani 10 ani nawet 1 sztuki.

Jestes mało zdecydowany... wybierz sobie jakiś jeden poziom...dlatego tak kiepsko Smile

U mnie tez kicha... prawie środek dnia a tu nawet 100 DL nie ma Smile
Odpowiedz
taa Icon_cheesygrin i teraz na miesiąc kurek zakręcony Icon_razz
Ja ponarzekam bo.. ostatnio jak wrzuciłem paczkę i pisałem, że się sprzedaje Smile Super wrzuciłem kolejną, fajniejszą i nic się jeszcze nie sprzedało Icon_cry :O
Odpowiedz
same szproty, wpadłoby coś grubszego
Odpowiedz
(2014-02-27, 00:43:02)SHaiith napisał(a): hehe, wiele osób z tego FORUM spokojnie ma ponad 100 i więcej dziennie

Miałem wieczorem oddać się relaksowi i obejrzeć jakiś film... Niestety teraz będę musiał wyciągnąć lampy Icon_razzIcon_razz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości