Ściana płaczu Shutterstock
Nie mowcie, że jest tak dobrze, że nikt nie narzeka... dobra, ja dzisiaj zacznę.

Ale nędza... juz 10-ta a tu... nic nie ma Icon_sad
Odpowiedz
(2014-02-21, 11:01:21)fotek napisał(a): Nie mowcie, że jest tak dobrze, że nikt nie narzeka... dobra, ja dzisiaj zacznę.

Ale nędza... juz 10-ta a tu... nic nie ma Icon_sad

Może zrezygnuj ze stoków to wszystkie problemy z minie związane znikną
Odpowiedz
(2014-02-21, 11:01:21)fotek napisał(a): Nie mowcie, że jest tak dobrze, że nikt nie narzeka... dobra, ja dzisiaj zacznę.

Ale nędza... juz 10-ta a tu... nic nie ma Icon_sad

u mnie tłum chętnych ... same EL-ki Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-21, 11:18:06)Esdras napisał(a): Może zrezygnuj ze stoków to wszystkie problemy z minie związane znikną

Niby tak, ale.... na co wtedy bedę narzekał? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-02-21, 11:32:32)fotek napisał(a):
(2014-02-21, 11:18:06)Esdras napisał(a): Może zrezygnuj ze stoków to wszystkie problemy z minie związane znikną

Niby tak, ale.... na co wtedy bedę narzekał? Icon_cheesygrin

będziesz narzekał, że nie jesteś na stokach i nie możesz na nie narzekać Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
na szczęście kończy sie lutowa strefa mroku i wchodzimy w świetlaną strefę wiosennego słońca. w sumie i wakacje już za miesiąc można zacząć. Plaża ,słońce i słodkie nicnierobienie w oczekiwaniu na jesienne żniwa.

eh, jak ten czas leci.
Odpowiedz
niebawem grudzień, znów zarobie stówkę Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
ja bym na Twoim miejscu już dziś ją korzystnie zainwestował. tak aby w grudniu mieć 3 stówki
Odpowiedz
problem tkwi w słowie "korzystnie" ale ... inwestujemy Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
Problem tkwi w mentalności. lubimy wydawać ale nie lubimy inwestować.

choć...

w określonej grupie widzę kolosalną zmianę. Widać że entuzjazm i chęć do pracy w nieco szerszym gronie bardzo korzystnie wpłynął na biznes plany, czego i należało sie spodziewać. myślę że kolejne żniwa będą o wiele bardziej udane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 83 gości