Ściana płaczu Shutterstock
Moc tego forum mnie przeraża Icon_wink niedługo po moim oficjalnym narzekaniu cosik się ruszyło w interesie Icon_wink
Odpowiedz
Pośród Nas są zarówno sprzedający jak i kupujący Smile Oj, bieda dzisiaj, bieda.... Icon_wink
Odpowiedz
Wzięlibyście się za robotę a nie tylko narzekacieIcon_razz
Wcale nie jest tak źleIcon_razz
Odpowiedz
narzekanie w międzyczasie, pomiędzy jedną krzywą a drugą Icon_wink
Odpowiedz
(2014-02-20, 15:44:02)borzywoj napisał(a): a mi nie pomogło i dodatkowo chyba jakiegoś bana na sprzedaż zdjęć dali Icon_wink od 2 lub 3 dni mam tak, że dopiero wieczorem pojawiają się jakieś dl...

Witaj w klubie Icon_sad
Odpowiedz
Help,Hilfe,pomoci,hjelpe,Aiuto...sprzedaz na poziomie 4/5DL dziennie to porażka niech ktos odczaruje ten stan
Odpowiedz
(2014-02-20, 17:50:04)oxygenka napisał(a): Help,Hilfe,pomoci,hjelpe,Aiuto...sprzedaz na poziomie 4/5DL dziennie to porażka niech ktos odczaruje ten stan

nie narzekaj, jesteś króciutko na stokach, ja tyle nie mam ...
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-20, 17:55:32)GregorK napisał(a):
(2014-02-20, 17:50:04)oxygenka napisał(a): Help,Hilfe,pomoci,hjelpe,Aiuto...sprzedaz na poziomie 4/5DL dziennie to porażka niech ktos odczaruje ten stan

nie narzekaj, jesteś króciutko na stokach, ja tyle nie mam ...

Łoj Łoj że krótko..to fakt...ale ile można czekać na prawdziwe zarobki a nie centowe jałmużnyIcon_wink Smile Smile Icon_wink
a tak nawiasem mówić to po jakim czasie od złożenia konta na Shutterstock zaczynaliście zarabiać???SmileSmileSmile
Odpowiedz
stoki to hobby, drogie hobby, bardzo drogie hobby Icon_cheesygrin zapomnij o zarabianiu Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
zacznijcie wrzucać dużo zdjęć a przestaniecie narzekać Smile (chociaż 200-300 tygodniowo)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: fret, 83 gości