Ściana płaczu Shutterstock
mmlolek dzisiaj u mnie też jakiś zator... 0 sprzedaży do 14.00, teraz się trochę, ale tylko trochę odblokowało...
Odpowiedz
dzisiaj generalny dramat
Odpowiedz
(2014-02-18, 16:15:21)harley_ napisał(a): dzisiaj generalny dramat

Prawda... jeszcze 100 DL nie mam Icon_cheesygrin
Odpowiedz
a na dodatek nowy rekord. 2/40 zatwierdzone( znowu pól paczki leży czeka na kolejnego inteligenta). skończony debil wszędzie się szumu dopatrzył. może druga połowa będzie miała więcej szczęścia.
Odpowiedz
harley_ Ty to byś chciał co dziennie mieć 100 ze stoków Icon_cheesygrin na to trzeba czasu ...

a fotek widzę, już ponad 10 DLi nazbierał dzisiaj Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-18, 16:48:55)GregorK napisał(a): harley_ Ty to byś chciał co dziennie mieć 100 ze stoków Icon_cheesygrin na to trzeba czasu ...

a fotek widzę, już ponad 10 DLi nazbierał dzisiaj Icon_cheesygrin

Grzesiu pewnie że bym chciałSmile a na poważnie brak dl'i biorę na klatę. robię h.. zdjęcia,bezwartościowe gnioty, nikomu się nie podobają więc nikt nie kupuje ok, nie każdy musi mieć talent.

ale jak jakiś ślepy palant widzi szum na tych zdjęciach to mnie krew zalewa,
bo zmarnowałem czas na dodawania, opisywanie a mogłem spokojnie na hokeja popatrzećSmile
Odpowiedz
No to mnie pocieszyłeś, moja paczka od wczoraj czeka na rzeźnika.
Będzie bolało,czuje to w kościach.
Odpowiedz
(2014-02-18, 16:59:59)harley_ napisał(a): Grzesiu pewnie że bym chciałSmile a na poważnie brak dl'i biorę na klatę. robię h.. zdjęcia,bezwartościowe gnioty, nikomu się nie podobają więc nikt nie kupuje ok, nie każdy musi mieć talent.

chcesz się licytować ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
rozpatrzył reszte 9/90. wszystko za szum.
Odpowiedz
pewnie ma szum ... w głowie, po wczorajszej imprezie ... Radek, nie pękaj, inspektor jaki by nie był to też człowiek i poimprezować czasem musi Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości